• To event minęło.

Warsztat „Wprowadzenie do medytacji”, Katowice

Sierpień 4; 10:00 - 17:30 CEST

Warsztat „Wprowadzenie do medytacji”

Dorota Mrówka i Jarosław Gibas

Strefa Dobry Start
ul. Dyrekcyjna 4/2
Katowice

Zapraszamy na całodniowy, kameralny warsztat medytacyjny, na którym poznasz podstawowe techniki relaksacji, koncentracji oraz medytacji. Wszystkie proponowane przez nas praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości.

Podczas warsztatu nauczysz się m.in. jak prawidłowo oddychać, jak nawiązać lepszy kontakt ze swoim ciałem i umysłem, jak wygląda prawidłowa pozycja medytacyjna, jak poradzić sobie z natrętnymi myślami i męczącymi emocjami. Poznasz także różne techniki medytacyjne, aby wybrać najlepszą dla siebie ścieżkę wewnętrznego rozwoju.

Medytacja jest jednym z najbardziej skutecznych metod pracy z własnym umysłem oraz doskonałym sposobem rozwoju osobistego. Pomaga radzić sobie ze stresem, lepiej rozwiązywać problemy, poprawia samopoczucie, pamięć i zdolności kognitywne. Warto zatem nauczyć się jak z niej prawidłowo korzystać.

Warsztat kończy się koncertem na gongach „Sonic therapy”.

Data:
Sierpień 4