Model transpersonalny – oś archetypu, 7.11.br, szkolenie on-line


 

AKADEMIA TERAPII TRANSPERSONALNEJ

II poziom kursu

Szkolenie  „Model transpersonalny – praca na osi archetypu”
CZĘŚĆ TEORETYCZNA

wyłącznie dla osób, które uczestniczyły wcześniej przynajmniej w 1 szkoleniu modelu transpersonalnego!

prowadzi:
Jarosław Gibas

data:
7 listopada 2020
godz. 10.00 – 13.00

miejsce:
szkolenie on-line (komunikator Skype)

 

 

Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce, szkolenia z osi archetypu oraz transpersonalnej odbywać się będą w wersji on-line (część teoretyczna), a w pierwszym możliwym terminie odbędzie się dodatkowe szkolenie praktyczne w Warszawie, podczas którego uczestnicy będą mogli przećwiczyć narzędzia obu osi. Warunkiem otrzymania certyfikatu Akademii Terapii Transpersonalnej jest zaliczenie wszystkich szkoleń teoretycznych i praktycznych. W związku ze zmianą formuły, zmienia się także cena szkoleń video.

Osoby, które chcą specjalizować się w pracy z modelem transpersonalnym, mogą przystąpić do procesu certyfikacji TERAPEUTY  MODELU TRANSPERSONALNEGO. Szczegóły znajdują się w linku: TERAPEUTA

 

OŚ ARCHETYPU

Oś ta bada naszą zdolność do spójnego budowania swojego archetypu: takiej konfiguracji osobowości, która jest dostępna wyłącznie z poziomu kreacji tychże. W tym obszarze i na tym poziomie samopoznania zajmujemy się taką konstrukcją osobowości, by w jej efekcie powstał prawdziwy, spójny i skuteczny archetyp. Kompletna, wiarygodna i zgodna ze stanem rzeczywistym osobowość z jednej strony musi budzić zaufanie innych, a z drugiej strony jest adekwatna do wszelkich predyspozycji, talentów i właściwości zainteresowanego. Praca na tej osi nie polega na odnajdywaniu i rozwiązywaniu problemów, ale na zdobywaniu umiejętności konstruowania – życiowej misji, poczucia właściwego, spełnionego istnienia, takiego zestawu cech, właściwości i atrybutów, które będą stanowiły niewyczerpane źródło energii oraz drogowskaz dla naszej aktywności. Na tej osi dokonuje się nieodwracalna zmiana systemu i całkowite przewartościowanie dotychczasowej percepcji siebie.

 

Uczestniczy otrzymują:
* materiały szkoleniowe
* świadectwa uczestnictwa

 

PROWADZĄCY:
Jarosław Gibassocjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 r.), „Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji” (Sensus 2018), „Mantra ciszy” (Sensus 2019), „Totem. Jak zbudować poczucie własnej wartości” (Sensus 2020)
www.jaroslawgibas.com

 

ZAPISY I INFORMACJE:
Dorota Mrówka
607 168 262
biuro@fundacjahs.org

*

KOSZT:
197 zł 
*
Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata całej kwoty na konto organizatora najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia.
Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury prosimy o zgłoszenie tego mailowo.
Po zaksięgowaniu środków na koncie organizatora, otrzymują Państwo maila z potwierdzeniem.

Jeśli uczestnik rezygnuje z udziału do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia/warsztatu – otrzymuje pełny zwrot kosztów. Jeśli natomiast rezygnuje między 13 dniem, a dniem szkolenia włącznie – zwracamy kwotę pomniejszoną o 119 zł (co stanowi 30% wpłaty i równowartość poniesionych i nieodzyskiwanych kosztów organizacyjnych).