Model transpersonalny – oś świadomości, 10.10.br, Warszawa


 

AKADEMIA MODELU TRANSPERSONALNEGO

II poziom kursu

Szkolenie  „Model transpersonalny – praca na osi świadomości”

wyłącznie dla osób, które uczestniczyły wcześniej przynajmniej w 1 szkoleniu modelu transpersonalnego!

prowadzi:
Jarosław Gibas

data:
10 października 2020
godz. 10.00 – 17.00

miejsce:
Centrum Konferencyjne Ogrodowa 58
ul. Ogrodowa 58,
 Warszawa,

 

 

 

Zapraszamy na drugi poziom Akademii Modelu Transpersonalnego. Przed nami praca na trzech osiach – świadomości, archetypu i transpersonalnej. Po zakończeniu całego kursu uczestnicy otrzymają stosowny certyfikat. Osoby, które chcą specjalizować się w pracy z modelem transpersonalnym, mogą przystąpić do procesu certyfikacji TERAPEUTY  MODELU TRANSPERSONALNEGO. Szczegóły znajdują się w linku: TERAPEUTA

 

OŚ ŚWIADOMOŚCI

Oś ta wskazuje poziom oraz kierunek rozwoju naszej świadomości. Posługujemy się tutaj prostym założeniem: nasze osobowości posługują się różnymi poziomami świadomości, co ujawnia się w ich stosunku do określonych obszarów życia: inności, natury, zaufania wobec własnego, wyższego „ja” czy też możliwości kontaktu z istotą duchowości. Kolejne poziomy stratyfikujące świadomość porządkujemy w modelu transpersonalnym, posiłkując się pracami takich badaczy, jak: David Hawkins, który opracował strukturę poziomów świadomości, Clare W. Graves, który pracował nad teorią faz istnienia, czy też Don Beck, który badał proces ewolucji ludzkiej świadomości, w efekcie czego opracował diagram strumieni „self”. W pracy na osi świadomości istotne jest, aby dostrzec klucz w postrzeganiu dynamiki rozwoju naszej świadomości, a co za tym idzie nabyć umiejętność diagnozy konkretnych problemów w kontekście rozumienia, jaki poziom świadomości je generuje. W tej osi rozwiązanie znajduje się zawsze na poziomach przewyższających te, które są za dany problem odpowiedzialne. Pomoc zatem nadchodzi zawsze z poziomu wyższego, stąd tak istotne jest by osoba prowadząca proces transpersonalny na tej osi sama wcześniej odbyła tę fascynującą podróż w głąb naszej świadomości.

*

Szkolenie składa się z części teoretycznej i warsztatowej. Każdy uczestnik będzie miał okazję doświadczyć pracy transpersonalnej na własnej osobie, a także podjąć próbę pracy z drugim człowiekiem. Uczestnicy po ukończeniu szkolenia otrzymają świadectwo uczestnictwa.

 

Uczestniczy otrzymują:
* notatniki, długopisy
* materiały szkoleniowe
* świadectwa uczestnictwa
* bufet kawowy

Lunch we własnym zakresie

 

PROWADZĄCY:
Jarosław Gibassocjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 r.), „Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji” (Sensus 2018), „Mantra ciszy” (Sensus 2019), „Totem. Jak zbudować poczucie własnej wartości” (Sensus 2020)
www.jaroslawgibas.com

*

PLAN SZKOLENIA:
Szkolenie składa się z czterech modułów. Pierwszy daje uczestnikom podbudowę teoretyczną i służy wyjaśnieniu działania poszczególnych narzędzi. Pozostałe trzy moduły mają charakter warsztatowy, w ramach którego uczestnicy ćwiczą wykorzystanie poszczególnych narzędzi na konkretnych, rzeczywistych case’ach. Każde z ćwiczeń zakończone jest trzyźródłową informacją zwrotną oraz komentarzem prowadzącego szkolenie.

*

ZAPISY I INFORMACJE:
Dorota Mrówka
607 168 262
biuro@fundacjahs.org

*

KOSZT:
397 zł 
*
Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata całej kwoty na konto organizatora najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia.
Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury prosimy o zgłoszenie tego mailowo.
Po zaksięgowaniu środków na koncie organizatora, otrzymują Państwo maila z potwierdzeniem.

Jeśli uczestnik rezygnuje z udziału do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia/warsztatu – otrzymuje pełny zwrot kosztów. Jeśli natomiast rezygnuje między 13 dniem, a dniem szkolenia włącznie – zwracamy kwotę pomniejszoną o 119 zł (co stanowi 30% wpłaty i równowartość poniesionych i nieodzyskiwanych kosztów organizacyjnych).