nauka medytacji

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Praktyka uważności dla początkujących. Medytacja dla początkujących. Jak praktykować uważność? Trening uważności dla dorosłych. Podstawy medytacji. Jak medytować? Medytacja Katowice. Dorota Mrówka medytacja. Jak poprawnie medytować? Medytacja Katowice. Jak zacząć medytować?

pracownia fundacji Hinc Sapientia

czas:
3 godziny

Jeśli chcesz nauczyć się medytacji, poznać podstawy praktyki oraz dowiedzieć się jak wprowadzić ją na stałe do swojego życia, zapraszamy na indywidualne spotkanie.

ZAKRES SESJI:

W trakcie sesji omawiane są podstawowe zagadnienia związane z:
– prawidłową pozycją ciała
– prawidłowym oddechem
– praktyką koncentracji
– świadomym relaksem
– praktyką uważności
– pracą z umysłem

Każdy uczestnik ma możliwość praktykowania zarówno medytacji narracyjnych (prowadzonych), jak i praktyk bezzadaniowych.

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że przegląd praktyk medytacyjnych pochodzących z różnych tradycji i kultur to najlepszy sposób na to, by odnaleźć w tym obszarze taką praktykę, która później w indywidualnej pracy przyniesie najlepsze efekty.