model transpersonalny


Model transpersonalny – autorska metoda Jarosława Gibasa pozwala na niezwykle skuteczną i efektywną pracę nie tylko z moimi klientami, ale także z samą sobą. Być może zabrzmi to niewiarygodnie, ale dzięki modelowi transpersonalnemu zaledwie podczas jednej – dwóch sesjach pomagam klientom rozwiązać problemy, z którymi borykali się przez wiele lat, nierzadko sięgając w tym celu po coaching i/lub terapię. Z satysfakcją rozwijam także siebie – zawodowo, osobiście i duchowo.

Agnieszka Ostrowska
agnieszkaostrowska.info

***

Model transpersonalny zdecydowanie rozszerzył moje możliwości pomocy osobom, które przychodzą do mnie na spotkania rozwojowe. Narzędzia modelu wykorzystuję, żeby precyzyjnie zidentyfikować blokady u klientów, a następnie wprowadzić ich w proces transformacji w życiu zawodowym i prywatnym. Jarek, razem z całym zespołem Fundacji, realizują świetną sprawę. Warsztaty dają możliwość praktycznego przećwiczenia poszczególnych narzędzi, a teoria podana jest w sposób wyczerpujący. Zawsze jest duża otwartość na pytania uczestników, a to jeszcze bardziej pozwala uczącym się na lepsze zrozumienie założeń modelu. Polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać swój warsztat pracy oraz tym, którzy chcą wykorzystać narzędzie do samorozwoju.

Kamil Tomala
www.kamiltomala.pl

***
Model transpersonalny jest najskuteczniejszym narzędziem, jakie wykorzystuję w mojej pracy z klientami jako coach. Jego efektem jest wprowadzenie trwałej zmiany w życiu klienta. W modelu transpersonalnym koncentrujemy się nie tyle na realizacji samego celu, ale na blokadzie, która uniemożliwia jego samodzielne zrealizowanie przez klienta. Dzięki stosowaniu modelu transpersonalnego podczas sesji coachingowych moi klienci:
– poprawili relacje z innymi ludźmi,
– zmienili ograniczające przekonania na swój temat,
– wzmocnili poczucie własnej wartości,
– połączyli spójnie życie zawodowe i osobiste,
– zmierzyli się z lękami,
– nauczyli się zarządzać emocjami,
– zwiększyli motywację i efektywność,
– odnaleźli swoją życiową misję.
Dzięki modelowi transpersonalnemu moi klienci poprawili jakość swojego życia.

Anna Słowińska – coach, trener
www.annaslowinska.pl

***
Korzystam z powodzeniem z narzędzi Modelu Transpersonalnego już od 2016 roku i mogę z czystym sumieniem polecić Jarka Gibasa i metodę. Jeśli coach, nauczyciel, mentor czy terapeuta poszukuje szybkich i skutecznych metod pracy z klientami, to Model Transpersonalny jest jednym z tych, którymi naprawdę warto się zainteresować. Jest wymagający, ale daje ogromne możliwości i spektakularne wyniki w pracy z klientami. Jak mało która metoda, Model Transpersonalny poszerza zestaw narzędzi. Jest nastawiony na głęboką pracę ze sobą i klientem, dzięki czemu znacznie wykracza poza standardy. Szczerze polecam!

Marta Gierlińska – mentorka, coach, autorka
www.martagierlinska.pl

***
Dla mnie model transpersonalny to cudowna metoda, która pozwala na szybkie efekty pracy z moim coachee. Bardzo mocne narzędzie. Coaching przez duże C. Jarek Gibas uczy krok po kroku, jak z tym narzędziem pracować. Wspiera, aby praca z klientami była na wysokim poziomie . I efekty pracy rzeczywiście takie są. Korzystałam z wielu narzędzi w pracy z klientem w procesie coachingowym, co daje dużą satysfakcję. To, co najważniejsze – zadowolony jest klient.

Edyta Maliczak – coach&trener
http://www.maliczak.coach

***
Z modelu transpersonalnego korzystam w coachingu, ze względu na jego skuteczność, trwałość osiąganych zmian. Przyśpiesza on proces, pomaga klientom już na samym początku usunąć bariery blokujące ich rozwój, powiększając pole do pracy nad wprowadzaniem zmian.

Paweł Nierodka – coach

***