współpracownicy


.

NATALIA KAWALEC

Psycholog ze specjalnością psychologia zarządzania i marketingu, w trakcie uzyskiwania uprawnień pedagogicznych oraz podstaw dogoterapii. W wolnych chwilach poświęca się pasjom artystycznym takim jak fotografia, pisanie, czy odnawianie starych mebli. Miłośnik wszystkich niewinnych istot, w szczególności dzieci i zwierząt. Współpracuje przy projekcie KidsMindfulness. Jak sama mówi: „Od dzieciństwa nosimy w sobie stosy kodów, traum i blokad, co nierzadko czyni nas nieszczęśliwymi istotami w skórze osób dorosłych. Aby zapobiec chorobie na jaką panuje współczesny świat musimy zwrócić się do dzieci, bo to właśnie w ich rękach jest nasza przyszłość. Jeśli będę mogła mieć wpływ na budowanie z nimi lepszego jutra, to chcę to robić.”

natalia.kawalec@gmail.com

 

 

 

 

ANNA SŁOWIŃSKA

Trener rozwoju osobistego, coach transpersonalny, mama dziecka chorego na autyzm i padaczkę. Prowadzi szkolenia z zakresu budowania wewnętrznej siły, zdrowych relacji, motywacji i zarządzania czasem. Autorka „Dziennika budowania pewności siebie” oraz kart motywacyjnych „Myśli, które dodadzą Ci skrzydeł”. Zaraża innych optymizmem, energią i radością istnienia.
„Moim priorytetem jest Twój rozwój i efektywne samodoskonalenie”

annaslowinnska.pl

 

 

 

MAGDALENA GRZĄDZIEL

Psycholog, współprowadziła terapie grupowe na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Katowicach, obecnie prowadzi terapie indywidualne w Poradni Zdrowia Psychicznego „Altermed”. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach – m.in dotyczących modeli psychoterapeutycznych. Jest certyfikowanym specjalistą modelu transpersonalnego.

magdalenagrzadziel.pl