Szkolenia video

Zapraszamy na naszą platformę szkoleń video. Znajdują się tam szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej, duchowej, medytacji i mindfulness oraz szeroko rozumianego rozwoju osobistego.

Wszystkie szkolenia zostały przygotowane specjalnie na potrzeby tej platformy, korzystanie z niej jest bardzo proste i wygodne. Opiekę nad uczestnikami oraz działaniem serwisu sprawuje Tomek Mendecki.

Po kliknięciu w poniższy adres, zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na platformę, gdzie po wykupieniu wybranego szkolenia/kursu i zarejestrowaniu się, będziesz mieć dostęp do wszystkich materiałów, notatek, a także plików z dodatkową zawartością.

AKADEMIA.FUNDACJAHS.ORG

Platforma została przygotowana z myślą o tych wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie  na udział w szkoleniu tradycyjnym. Dzięki temu zyskują możliwość poszerzania wiedzy oraz kompetencji bez ruszania się z domu i w najbardziej dogodnej dla siebie porze.

Szkolenia podzielone są na kilka, a nawet kilkadziesiąt krótkich części tematycznych, by łatwo było poruszać się po kursie, bez konieczności odtwarzania odtwarzania całego materiału.

Platformą opiekuje się Tomek Mendecki
e-mail: tomek@fundacjahs.org