Trening transpersonalny

Projekt skierowany do sportowców, którzy chcą lepiej radzić sobie ze stresem, poczuciem presji, niepewności itp. Trening wykorzystuje narzędzia modelu transpersonalnego, który zakłada, że aktywność człowieka można postrzegać z perspektywy ponadosobowej (trans – poza, persona – osoba [łac.]), pod warunkiem, że jesteśmy w stanie używać tej perspektywy wraz z brakiem identyfikacji z ego.
To identyczny mechanizm, w którym precyzyjnie i bez emocji dostrzegamy problemy innych osób, a ich rozwiązanie jest dla nas jasne i oczywiste, podczas gdy z własnymi problemami nie radzimy sobie już tak łatwo. Model transpersonalny oferuje szereg narzędzi pozwalających nam na wykorzystanie własnej wyobraźni, byśmy byli w stanie spojrzeć na siebie w taki sposób, jak widzimy obce nam osoby. Bo kiedy znika identyfikacja z ego, rozwiązywanie naszych problemów staje się łatwe i zaskakująco szybkie.

Sportowcy podczas treningu transpersonalnego otrzymają narzędzia do pracy ze swoim umysłem, pokonują swoje blokady, wzmacniają swoją pewność siebie i uczą się zachować spokój, nawet w ekstremalnie trudnych sytuacjach.
W ramach projektu zakwalifikowani sportowcy bezpłatnie uczestniczą w 3 sesjach indywidualnych i jednej sesji grupowej.
Pierwsza sesja jest sesją zapoznawczą. Druga sesja odbywa się z reguły w umówionym miejscu lub przez skype. Na trzecią sesję  umawiamy się w miejscu, w którym odbywasz swoje treningi.

Trening transpersonalny jest najskuteczniejszym sposobem na:
– minimalizowanie stresu
– wzmacnianie pewności siebie
– budowanie wewnętrznej motywacji
– osiągnięcie stanu wewnętrznego spokoju
– wzmacnianie wewnętrznej siły i legalny doping emocjonalny
– pozbywanie się ograniczających myśli i wspomnień

Rekrutacja:

1. Wyślij e-mail na adres: mikolaj@fundacjahs.org, w którym zawrzesz:
a) imię, nazwisko
b) dyscyplina sportu, którą uprawiasz
c) problem, nad którym chcesz pracować
d) informację w jakim klubie trenujesz
e) dane kontaktowe.
2. Umawiamy się na telefon, podczas krótkiej rozmowy opowiem Ci jak przygotować się do pierwszych zajęć. Wysyłamy Ci umowę barterową.
3. Spotykamy się na pierwszą sesję. Pracujemy nad Twoim startem w Igrzyskach Olimpijskich.

Liderem projektu jest Mikołaj Centkowski.