warsztaty medytacyjne


Uczestniczyłem w warsztatach medytacyjnych i mindfulness organizowanych przez Jarka Gibasa. Ogromna wiedza prowadzącego przekazana w bardzo praktyczny i skondensowany sposób umożliwiła mi bezpośrednie przełożenie wyniesionych doświadczeń na rozwój prowadzonej przeze mnie firmy, jak również moje życie prywatne. Proste działania przyniosły szybkie i wymierne efekty. Dziękuję Jarku za zmiany, jakie dzięki Tobie udało mi się już wprowadzić i na pewno będę kontynuował pracę z Tobą w przyszłości.

Maciej Radomski
CEO Trimo Group
Słowenia

***

Techniki mindfulness i medytacji, które poznałem podczas tego warsztatu, skutecznie obniżają poziom stresu oraz negatywne napięcia często towarzyszące dynamicznej i wymagającej pracy. I to nie wtedy, kiedy wychodzimy z firmy po ciężkim dniu zmagań, ale właśnie w trakcie tego dnia. Aby móc zastosować te techniki w czasie, gdy pojawia się najwięcej stresu, w naszej firmie stworzyliśmy specjalny pokój do relaksacji/medytacji. Zapraszam chętnych do wypróbowania.

Maciej Panek
prezes PANEK S.A.

***

Bardzo skorzystałem z warsztatów mindfulness prowadzonych przez Jarka Gibasa i Dorotę Mrówkę. Dzięki tym warsztatom mogę już samodzielnie praktykować medytację oraz zmieniłem stosunek do wielu rzeczy w moim życiu. Dlatego polecam udział w tych szkoleniach. Dodatkowo przeczytałem wszystkie publikacje, które zostały napisane przez Jarka i są naprawdę bardzo dobrą lekturą, gorąco polecam.

Artur Sławiński
CEO/Prezes Zarządu RECO FUEL ENGINEERING SA

***

Wzięcie udziału w warsztacie „Mindfulness w praktyce” było jedną z moich najlepszych decyzji, której efekty utrzymują się do dnia dzisiejszego i mają przełożenie zarówno na moje życie prywatne, jak i zawodowe. Warsztaty pozwoliły mi złapać perspektywę, tak potrzebną, żeby efektywnie działać i rozwijać się. Wróciłam z nich wypełniona klarownością co do tego, jak pogodzić życie zawodowe i rodzinne. Złapanie dystansu pozwoliło mi na znalezienie rozwiązań, które od razu mogłam zastosować w pracy zawodowej. Otrzymałam też wiedzę i nabyłam umiejętności, które pozwalają mi praktykować mindfulness samodzielnie. Potrafię zatem złapać codziennie balans, który przekłada się na lepszą jakość mojego życia.

Anna Słowińska
Trener rozwoju osobistego, coach transpersonalny

***

Weekend z medytacją za nami. Był to cudownie spędzony czas. Wspaniali ludzie, urocze miejsce. Oboje jesteśmy uradowani atmosferą, profesjonalizmem organizatorów, sporą dawką wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, medytacji i pracy z ego. Weszliśmy na tę drogę i chcemy nią przez resztę naszego życia podążać. Dziękujemy Jarkowi i Dorocie za taką dawkę wiedzy, otwartość i cenne wskazówki, Agnieszce za troskę i prosimy o więcej takich spotkań.

Edyta Maliczak – Coach & Trener
Grzegorz Maliczak – fizjoterapeuta

***

Chciałabym serdecznie podziękować za warsztaty poświęcone medytacji. Dzięki wspaniałej atmosferze przeżyłam niepowtarzalne chwile. Przede wszystkim nauczyłam się jak medytować, tj. prawidłowo siedzieć, oddychać, wizualizować i pracować z umysłem. Na co dzień zajmuję się medycyną naturalną. Myślę jednak, że niezależnie od wykonywanego zawodu, jak i wieku, każdemu powinno zależeć na zrozumieniu i poznaniu siebie. Gorąco polecam zgłębianie różnych technik medytacyjnych!

Agata Chrystowska
naturoterapia i światłolecznictwo Profamilia AB
Szwecja

***

Uczestniczyłem w weekendowym kursie „Ego – potęga iluzji, iluzja potęgi” (Wilga, 15-17.08.2017 r.) Moim celem było znalezienie przestrzeni w swoim życiu na wprowadzenie ważnych dla mnie zmian, ostateczne zdefiniowanie siebie oraz rozpoczęcie praktyki medytacyjnej, która wyciszy we mnie gonitwę myśli.
Kurs był prowadzony przez Jarosława Gibasa i Dorotę Mrówkę. Obydwoje stanowią zgrany tandem, wzajemnie uzupełniający się i dający sobie przestrzeń do ekspresji. Poza tym mają talent w przekazywaniu wiedzy w sposób prosty i zrozumiały. To, co wydawało się zagmatwane, przestało dla mnie tym być. Nie dość, że w końcu zrozumiałem sposób działania mojego „ego” to zacząłem je lepiej kontrolować, przez co bardziej panuję nad swoimi zachowaniami. Praktycznie codziennie znajduję czas i chęci na półgodzinną medytację, którą dopasowałem do siebie podczas tego weekendu. Jestem bardziej produktywny, lepiej organizuję sobie czas i polepszyła mi się jakość snu.
Jestem freelancerem, więc to wszystko ma kluczową rolę w moim biznesie, jak i życiu osobistym. A kolejne tygodnie przynoszą mi coraz bardziej zauważalne zmiany na korzyść. Była to jedna z moich najlepszych inwestycji w siebie pod względem biznesowym i osobistym.

Rafał Krzempek
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

***