sesja terapii transpersonalnej

Usuń Miniatura Produkt Cena Ilość Kwota
× Motorcyclism. Road to Mindfulness - ebook w jęz. angielskim 19,00

Kwota 19,00
Łącznie 19,00  (zawiera 3,55  VAT)

Model transpersonalny. Psychologia transpersonalna. Sesja Jarosław Gibas. Terapia transpersonalna.

Jarosław Gibas

gabinet “Locus
przy Fundacji Hinc Sapientia

Warunkiem sesji jest wcześniejsza rozmowa telefoniczna, na podstawie której terapeuta i klient uzgadniają, czy narzędzia transpersonalne będą odpowiednie. Prosimy zatem o mailowy kontakt z p. Jarosławem Gibasem w celu umówienia rozmowy: jarek@fundacjahs.org

To rozmowa nie stanowi sesji indywidualnej – nie są w niej stosowane jakiekolwiek narzędzia czy techniki wsparcia. Rozmowa ta również nie wiąże się z żadnymi kosztami po stronie klienta. Ma na celu  ustalenie czy rzeczywiście do problemu, z którym przychodzi klient metoda, którą pracujemy jest najlepszym i skutecznym narzędziem (to pozostaje w mojej ocenie, z drugiej zaś strony po takiej rozmowie podejmuje klient decyzję, czy rzeczywiście zwrócił się do właściwej osoby, z którą następnie chce pracować. Jeśli obydwie odpowiedzi są pozytywne, to wówczas dopiero umawiamy się na płatną sesje.

Więcej informacji o metodzie:

Więcej informacji o sesji:

LOGISTYKA SESJI:

Czas trwania:
nie mniej niż 1 godzina i nie więcej niż 1,5 godz.

Częstotliwość sesji:
jeśli występuje potrzeba ponownego spotkania, to nie prędzej niż po trzech tygodniach od pierwszej sesji
Ilość sesji: doświadczenie w pracy z wykorzystaniem modelu transpersonalnego wskazuje, że zazwyczaj wystarcza jedna, maksymalnie dwie sesje

Sesja on-line:
z wykorzystaniem komunikatora Skype