Tydzień z medytacją na Sycylii, 27.09-4.10.br.

2.997,00 3.987,00

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

2 997 zł od osoby (pokój 2 osobowy),
 3 987 zł (pokój jednoosobowy)

Tydzień z medytacją „W poszukiwaniu wewnętrznej harmonii”

Jarosław Gibas, Dorota Mrówka

27 września – 4 października 2020

Hotel Dolce State Village****
k/ Campofelice di Roccella
Sycylia/Włochy

Tym razem zapraszamy na słoneczną Sycylię, gdzie czeka na nas kameralny, pełen uroku hotel przy samym morzu, w spokojnej okolicy, ok. 4 km od miejscowości Campofelice di Roccella, 13 km od urokliwego i zabytkowego Cefalù, ok. 60 km od Palermo
Goście mają do dyspozycji: basen, piaszczysto – żwirową plażę z leżakami i parasolami, taras, hotelowy sklepik, restaurację i 2 bary. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, własną łazienkę, TV Sat., telefon, lodówkę z mini barem, większość pokoi posiada także własne balkony, a nich widok m.in. na góry.
Istnieje także możliwość wypożyczenia przez hotel samochodu.

Tygodniowy kurs odbędzie pod hasłem „W poszukiwaniu wewnętrznej harmonii” – będziemy pracować z energią czakr, nauczymy się jak wykorzystać medytację i inne praktyki na ścieżce wewnętrznego rozwoju do tego, by nasze życie stało się łatwiejsze i lepsze. Jak zwykle wszystkie praktyki mają charakter świecki, są odpowiednie dla każdego i nie ingerują w światopogląd oraz wierzenia uczestników warsztatu.

Medytacja ma znaczący wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie oraz jakość naszego życia. Potwierdzają to badania naukowe, potwierdza także osobiste doświadczenie osób praktykujących. Również uczestnicy naszych warsztatów podkreślają, że od kiedy wprowadzili medytację do swojego życia, stało się ono łatwiejsze, że odzyskali wewnętrzny spokój i równowagę, lepiej radzą sobie z problemami i łatwiej pokonują stres. Co ważne, pozytywne efekty widoczne są już po kilku tygodniach regularnej praktyki.

W programie m.in.:

• wykłady
  • warsztat medytacji świeckiej (dla początkujących i zaawansowanych)
  • konsultacje indywidualne
  • czas na praktykę własną
  • wieczorne relaksacje

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – ze względu na kameralny charakter warsztatu, może w nim wziąć udział 18 osób.

Jarosław Gibas – socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 r.), „Mantra ciszy” (Sensus 2019 r.)

Dorota Mrówka – z wykształcenia teatrolog, przez wiele lat dziennikarz prasy codziennej i mediów elektronicznych. Eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu, starając się przełożyć ich nauki na realia współczesnego świata. Prowadzi warsztaty mindfulness – kolekcjonuje i wykorzystuje praktyki medytacyjne z najdalszych zakątków świata.
Jest autorką książek: „Joga bez napinki” (Sensus 2016), „Odczarować medytację” (Sensus 2017), „Medytacja dla zabieganych”(Sensus 2019). Prowadzi bloga zyciebeznapinki.pl
www.dorotamrowka.com

Warunkiem udziału jest wpłacenie zaliczki w wysokości 1 000 zł lub calej kwoty do dnia 30 marca 2020 roku.
W przypadku wpłaty częściowej, resztę kwoty należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie 1 sierpnia 2020 roku (data wpływu na konto fundacji).

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu.

Cena zawiera:

• zakwaterowanie
  • dwa posiłki /śniadania i lunche, menu wegetariańskie
  • podstawowe ubezpieczenie NNW I KL na kwotę 20.000 euro
  • podatek turystyczny
  • bufet kawowy
  • udział w warsztatach medytacyjnych

Dojazd na miejsce warsztatu we własnym zakresie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani lotami czarterowymi lub rejsowymi, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym partnerem – biurem podróży Kiosk z wakacjami:

biuro@kioskzwakacjami.pl
tel. 22 711 70 81/82
www.kioskzwakacjami.pl

UWAGA!
Przy zakupie warsztatu proszę zapoznać się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA. Każdy uczestnik proszony jest o podpisanie warunków i odesłanie skanu na adres: biuro@fundacjahs.org

INFORMACJE, ZAPISY:
Dorota Mrówka
biuro@fundacjahs.org

Zdjęcia hotelu, okolicy oraz filmy z naszych poprzednich kursów znajdziesz w pełnym opisie TUTAJ

pokoje - Sycylia

pokój 1-osobowy, pokój 2-osobowy