Szkolenie „Mindfulness – narzędzia uważności”, 16.02.br., Warszawa


 

Szkolenie „Mindfulness – narzędzia uważności”

prowadzi:
Jarosław Gibas

data:
16 lutego 2020
godz. 10.00 – 17.30

miejsce:
Centrum szkoleniowe Aleje
al. Jerozolimskie 51
sala „Warszawa”
Warszawa

 

 

Szkolenie  skierowane jest zarówno do tych osób, które chcą poprawić jakość swojej życiowej aktywności w relacjach z innymi – przyjaciółmi, partnerami czy rodziną – jak i samymi sobą. Również do tych, którzy chcą wykorzystać techniki i narzędzia mindfulness do poprawy jakości swojej pracy – zwiększenia jej efektywności przy jednoczesnym wyeliminowaniu efektu zmęczenia, czy wypalenia zawodowego.

W dzisiejszym, rozpędzonym świecie coraz trudniej o uważność – im więcej otaczająca rzeczywistość produkuje bodźców, tym częściej im ulegamy, przez co tracimy nie tylko efektywność, ale też życiową harmonię i równowagę. Pojawia się stres, natłok myśli, spada umiejętność koncentracji i odporność na przeciwności losu, czy zawodowe wyzwania. Rozwiązaniem nie jest udawanie, że nas to nie dotyczy, ale akceptacja takiej a nie innej rzeczywistości i znalezienie w nas samych najlepszych sposób na odzyskanie równowagi w naszych dotychczasowych systemach i środowiskach – związkach, rodzinie i pracy. Nie znam szybszego i bardziej skutecznego sposobu na poprawę jakości naszego życia w tym zakresie niż techniki i narzędzia mindfulness. To dzięki nim nasza głowa wraca na swoje właściwe miejsce, by maksymalnie często znajdować się dokładnie tam gdzie w danej chwili znajduje się nasze ciało. Powraca efektywność, sprawczość i spokój. Pojawia się również to, co najcenniejsze – radość życia, spełnione budowanie relacji, a praca zaczyna nas cieszyć, zamiast jedynie męczyć.

Uświadomienie sobie mechanizmów działania własnego mózgu bywa niezwykle odkrywcze i pomocne w szybkiej rekonfiguracji naszych nawyków, przekonań oraz rodzaju aktywności. To pierwszy i niezbędny krok na drodze do uważności. Kolejny krok to wykorzystanie najbardziej skutecznych narzędzi. Gros z nich wypracowano w wielu tradycjach i kulturach przed setkami i tysiącami lat. Jeśli są skuteczne do dzisiaj, to wystarczy je obrać z niepotrzebnego bagażu wierzeń, czy światopoglądów, by skorzystać z ich uzdrawiającej siły. Wówczas na efekty naprawdę nie trzeba długo czekać.

Zakres szkolenia:

  • Instrukcja obsługi mózgu
  • Czym jest mindfulness?
  • Narzędzia i techniki poprawiające jakość życia
  • Narzędzia i techniki poprawiające jakość pracy

 

PROWADZĄCY:
Jarosław Gibas – socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 r.), „Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji” (Sensus 2018), „Mantra ciszy. 7 ścieżek duchowego rozwoju” (Sensus 2019)
www.jaroslawgibas.com

*

Uczestniczy otrzymują:
*
materiały szkoleniowe
* świadectwa uczestnictwa
* notatniki, długopisy
* bufet kawowy

Lunch we własnym zakresie.*

*

INFORMACJE:
Dorota Mrówka
607 168 262
biuro@fundacjahs.org

*

KOSZT:
397 zł 

*

UWAGA! 

W przypadku rezygnacji uczestnik ponosi następujące koszty:

– rezygnacja do 14 dni przez szkoleniem – 0% wartości szkolenia, pełny zwrot
– rezygnacja od 13 do 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia – 30% wartości szkolenia – 119 zł
– rezygnacja między 6 a 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia – 50% wartości szkolenia – 198 zł
– rezygnacja od 2 dnia do dnia rozpoczęcia szkolenia – 100% wartości szkolenia – 397 zł

*

Po zaksięgowaniu środków na koncie organizatora otrzymują Państwo mailem potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie. Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury prosimy o zgłoszenie tego mailowo.

*
*