Warsztat: Trening pozytywnych emocji, 3.10.br., Katowice


 

WARSZTAT „Trening pozytywnych emocji”

Trening pracy z emocjami poprzez doświadczanie z elementami coachingu.

prowadzą:
Izabela Pakuła, Angelika Kajrys

data:
3 października 2020
godz. 10.00 – 17.00

miejsce:
Coaching Ways
ul. Marcinkowskiego 4 C,
Katowice
 

 

Posłuchaj siebie, zaufaj i odkryj w sobie moc. Rozwijaj samoświadomość dla głębszego poznania siebie i regulacji swoich stanów emocjonalnych, aby skuteczniej osiągać wyznaczone cele.
 
Codziennie z naszego otoczenia dopływa do nas miliony bodźców, które wnikają w nasze ciała i dusze, wpływając na nasze postępowanie, doznania i odczucia. Potencjalnym zagrożeniem jest pozwalać, aby coś kierowało naszymi intencjami i działaniami. Oddanie czemuś odpowiedzialności za nasze życie jest niemęczące, ale i destrukcyjne. Zatrzymanie się na chwilę i posłuchanie co do powiedzenia ma nam nasze ciało, nasze serce i umysł, pozwala nam podążać drogą samoświadomości, samodoskonalenia i samoregulacji, daje nam poczucie realnego sprawstwa i przejęcia kontroli nad własnym życiem. Jak tego dokonać nie manipulując sobą i nie narażając się deficyt emocjonalny? Warto podążać za wewnętrznym głosem rozwijając w sobie naturalne predyspozycje do bycia uważnym na sygnały jakie podsyła nam nasza nieświadomość, do zastrzegania prawa dostępu do naszej przestrzeni oraz regulowania swoich doznań i emocji, pobycia z nimi, poczucia ich głęboko i zrobienia z nimi tego, czego w danej chwili najbardziej potrzebujemy. Zaufaj sobie!

Zapraszamy na trening pracy z emocjami poprzez doświadczanie z elementami coachingu.

 

Co osiągniesz?
poczucie sprawczości i błogiej samokontroli emocjonalnej.

 

Zakres tematyczny warsztatów:
Poznasz 3 najważniejsze zasady pracy z własnymi emocjami: świadomość, regulacja i transformacja leżące u podstawy samodskonalenia emocjonalnego. Zdobędziesz umiejętności ułatwiające rozpoznanie stanów emocjonalnych. Wzmocnisz swoją uważność i otworzysz się na procesy psychiczne i cielesne, a także rozwiniesz umiejętność emocjonalnego dostrajania się. Doświadczysz wspierających emocji i popracujesz ze swoimi przekonaniami. Zwiększysz użyteczność swoich emocji, regulując je oraz przełamując niesprzyjające Ci dotąd schematy myślenia o sobie i innych. Przetrenujesz transformację nieadptacyjnych sposobów reagowania emocjonalnego.
A wszystko w duchu NVC (Porozumienia bez przemocy) z elementami TRE (Trening Regulacji Emocji), Mindfullness (Trening uważności), RTZ (Racjonalna Terapia Zachowań), NLP (Programowanie Neuro-lingwistyczne), Coachingu oraz Arteterapii.

*

Uczestniczy otrzymują:
* atmosferę sprzyjającą głębokim przemyśleniom
* pracę z duszą poprzez ciało i z sercem poprzez duszę
* praktyczne wskazówki i ćwiczenia do dalszego budowania samoświadomości emocjonalnej i regulowania stanów emocjonalnych
* notatniki, długopisy
* materiały, przybory i narzędzia szkoleniowe
* świadectwa uczestnictwa
* bufet kawowy

Lunch we własnym zakresie
 

*
PROWADZĄCE:
Izabela Pakuła – psycholog, trener umiejętności miękkich i coach ICF, filolog z zamiłowaniem do języka włoskiego. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi szkołę narciarską w Val di Sole oraz rodzinne wydawnictwo. Współautorka projektu wspierającego kobiety w realizacji swoich życiowych i zawodowych aspiracji „Warsztat Dobrych Myśli”. Pasjonatka podróży. Wyznaje zasadę, że wszystko zaczyna się marzeń.

Angelika Kajrys
– pedagog, trener rozwoju osobistego, coach ICF, certyfikowany praktyk NVC, NLP i Transforming Communication. Były manager i trener w korporacji obecnie prowadzący działania rozwojowe dla handlowców i właścicieli firm wzmacniające kompetencje biznesowe i osobiste. Współautorka projektu wspierającego kobiety w realizacji swoich życiowych i zawodowych aspiracji „Warsztat Dobrych Myśli”. Miłośniczka dźwięków fortepianu i pasjonatka ekspresjonizmu abstrakcyjnego.

*

*

ZAPISY I INFORMACJE:
Dorota Mrówka
607 168 262
biuro@fundacjahs.org
*

KOSZT:
397 zł 

*
Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata całej kwoty na konto organizatora najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Po zaksięgowaniu środków na koncie organizatora  otrzymują Państwo mailem potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie. Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury za udział w warsztacie prosimy o zgłoszenie tego mailowo.
*
Jeśli uczestnik rezygnuje z udziału do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia/warsztatu – otrzymuje pełny zwrot kosztów. Jeśli natomiast rezygnuje między 13 dniem, a dniem szkolenia włącznie – zwracamy kwotę pomniejszoną o 119 zł (co stanowi 30% wpłaty i równowartość poniesionych i nieodzyskiwanych kosztów organizacyjnych)