Tydzień z medytacją w Toskanii „Moc ciała-moc umysłu”, 28.09-5.10.br.

Tydzień z medytacją „Moc ciała – moc umysłu”

Jarosław Gibas, Dorota Mrówka
28.09 – 5.10. 2019

Montecaini Val Di Cecina
Frattoria Belvedere***
Toskania/Włochy

Zapraszamy serdecznie na tygodniowy warsztat medytacyjny w Toskanii. Tym razem hasłem przewodnim kursu będzie „Moc ciała – moc umysłu”. Skupimy się na pracy zarówno z umysłem, jak i z ciałem, poszukamy więzi łączących naszą duchowość i fizyczność, odnajdziemy kontakt z sobą w pełnym, holistycznym wymiarze.

W programie m.in.:

• wykłady
  • warsztat medytacji
  • medytacja w ruchu (z wykorzystaniem elementów jogi i praktyki tsa lung)
  • konsultacje indywidualne
  • czas na praktykę własną

Zamieszkamy w uroczym, urządzonym w tradycyjnym toskańskim stylu hotelu Frattoria Belvedere***, który  usytuowany jest w niewielkiej miejscowości Montecatini val di Cecina, ok. 70 km na południe od Pizy. Z hotelu rozpościerają się widoki na wzgórza Toskanii. Tylko 30 minut jazdy samochodem i ze Wzgórz Toskanii możemy przenieść się na plaże Morza Tyrreńskiego.

Panoramiczna restauracja serwuje śniadania w formie bufetu oraz kolacje serwowane (menu do wyboru). Napoje do kolacji są dodatkowo płatne. Hotel dysponuje prywatnym parkingiem, basenem, kortem tenisowym i małym SPA. Jest też możliwość wypożyczenia rowerów.

Pokoje dwuosobowe wyposażone są w łazienki z suszarką; w każdym pokoju znajduje się telewizor SAT TV, klimatyzacja i sejf. Istnieje możliwość wynajęcia pokoju 1-osobowego za dopłatą.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – ze względu na kameralny charakter warsztatu, może w nim wziąć udział 18 osób.
Przy zakupie warsztatu proszę zapoznać się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA. Każdy uczestnik proszony jest o podpisanie warunków i odesłanie skanu na adres: biuro@fundacjahs.org

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć willi, aby powiększyć, kliknij w miniaturę:

Jarosław Gibas – socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 r.)

Dorota Mrówka – z wykształcenia teatrolog, przez wiele lat dziennikarz prasy codziennej i mediów elektronicznych. Eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu, starając się przełożyć ich nauki na realia współczesnego świata. Prowadzi warsztaty mindfulness – kolekcjonuje i wykorzystuje praktyki medytacyjne z najdalszych zakątków świata.
Jest autorką książek: „Joga bez napinki” (Sensus 2016) oraz „Odczarować medytację” (Sensus 2017).
Prowadzi bloga zyciebeznapinki.pl
www.dorotamrowka.com

2 597 zł od osoby (pokój 2 osobowy),
3 187 zł (pokój jednoosobowy)

Cena zawiera:

• zakwaterowanie
  • dwa posiłki /śniadania i obiadokolacje, menu wegetariańskie
  • podstawowe ubezpieczenie NNW I KL na kwotę 20.000 euro
  • podatek turystyczny
  • bufet kawowy
  • udział w warsztatach medytacyjnych

Zapewniamy także poduszki do medytacji, maty i koce, prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki oraz zabranie ze sobą dodatkowego koca, chusty, szala do przykrycia. Osoby, które nie są przyzwyczajone do siedzenia na poduszce, będą miały do dyspozycji krzesła.

Dojazd we własnym zakresie.

Osoby, które są zainteresowane wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia lub przelotu, prosimy o bezpośredni kontakt z  biurem podróży  Kiosk z wakacjami – aby przejść, kliknij TUTAJ

WAŻNE!

Warunkiem rezerwacji udziału jest wpłata 30% lub całości kwoty.
 W przypadku wpłaty częściowej, resztę należności należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 lipca 2019 roku (data wpływu na konto fundacji).

Wpłat można również dokonywać przelewem na konto organizatora:
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, data i miejsce warsztatu

Po zaksięgowaniu środków na koncie organizatora  otrzymują Państwo mailem potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie. Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury za udział w warsztacie prosimy o zgłaszanie tego mailowo.
Informacje i zapisy: