Tygodniowy warsztat medytacyjny w Chorwacji, maj 2019

Tygodniowy warsztat „Medytacje 4 żywiołów”

Dorota Mrówka i Jarosław Gibas

10-17 maja 2019

Villa Stancija Negrin****
Barbariga
Chorwacja/Istria

Zapraszamy na niezwykły warsztat medytacji w Chorwacji. W komfortowej willi, w otoczeniu zieleni, słońca i w bliskim sąsiedztwie Morza Adriatyckiego, przez cały tydzień praktykować będziemy medytacje 4 żywiołów. Zaczerpnięte z różnych tradycji, o świeckim charakterze, są doskonałym narzędziem pracy z własnym umysłem.
Warsztat przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i dla osób, które już samodzielnie medytują.

Malownicze otoczenie, spokój oraz atmosfera tego miejsca pomogą odzyskać równowagę, wyciszyć się, porzucić codzienne troski i zadbać o dobre samopoczucie.

Wybudowana w regionalnym stylu, rustykalna willa „Stancija Negrin”****, otoczona jest drzewami, łąkami i polami. Do dyspozycji mamy duży ogród, 2 tarasy, grill oraz basen. Willa znajduje się 2,5 km od morza, w małej wiosce Stancija Negrin, 3 km od miejscowości Barbariga.
Jest w pełni wyposażona, wygodna i komfortowa – składa się z 2 budynków, ma 2 salony oraz  sypialnie 2-osobowe z podwójnymi łóżkami i 1 pokój 2-osobowy z 2 pojedynczymi łóżkami. 4 sypialnie posiadają własne łazienki, 2 sypialnie – jedną wspólną.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – ze względu na kameralny charakter warsztatu może w nim wziąć udział jedynie 12 osób.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć willi, aby powiększyć, kliknij w miniaturę:

Zakres tematyczny warsztatu:
– podstawy medytacji
– techniki relaksacji
– praca z oddechem
– medytacje 4 żywiołów
– tradycje medytacyjne świata
– praktyka własna
– wykłady
– konsultacje indywidualne
– koncerty na gongach i instrumentach etnicznych „Sonic therapy”

Uczestnicy otrzymują:
– zakwaterowanie w **** willi od 10.05 2019 (godz. 16.00) do 17.05.2019 (godz. 10.00)
– wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja), menu wegetariańskie
– kawa, herbata, napoje
– udział w warsztacie
– ubezpieczenie podstawowe
Dojazd we własnym zakresie.

Zapewniamy koce, maty i poduszki do medytacji. Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki oraz zabranie ze sobą dodatkowego koca, chusty, szala do przykrycia. Osoby, które nie są przyzwyczajone do siedzenia na poduszce, będą miały do dyspozycji krzesła.

Dorota Mrówka – z wykształcenia teatrolog, przez wiele lat dziennikarz prasy codziennej i mediów elektronicznych. Eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu, starając się przełożyć ich nauki na realia współczesnego świata. Prowadzi warsztaty mindfulness – kolekcjonuje i wykorzystuje praktyki medytacyjne z najdalszych zakątków świata.
Jest autorką książek: „Joga bez napinki” (Sensus 2016) oraz „Odczarować medytację” (Sensus 2017).
 Prowadzi bloga zyciebeznapinki.pl

www.dorotamrowka.com

Jarosław Gibas – socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 r.), „Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji” (Sensus 2018 r.)

Osoby, które są zainteresowane wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia lub przelotu, prosimy o bezpośredni kontakt z  biurem podróży  Kiosk z wakacjami – aby przejść, kliknij TUTAJ

INFORMACJE:

2 397  zł/osoby

WAŻNE!
Warunkiem rezerwacji udziału jest wpłata 20% lub całości kwoty.
W przypadku wpłaty częściowej, resztę należności należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 marca 2019 roku (data wpływu na konto fundacji).

Wpłat można dokonywać przelewem na konto organizatora:
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, data i miejsce warsztatu
Po zaksięgowaniu środków na koncie organizatora  otrzymują Państwo mailem potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie. Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury za udział w warsztacie prosimy o zgłoszenie tego mailowo.
Przy zakupie warsztatu proszę zapoznać się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA. Każdy uczestnik proszony jest o podpisanie warunków i odesłanie na adres: biuro@fundacjahs.org