Warsztat „Jak naprawić relacje?”, 14.07.br., Warszawa

„Jak naprawić relacje?”
Warsztat poświęcony pracy nad relacjami: w pracy, w domu, ze znajomymi

prowadzi:

14 lipca 2019
godz. 10.00 – 14.00

TAI CHI STUDIO
ul. Belwederska 26/30, UW HERA
wejście od ul. Gagarina/Parkowej

parkowanie wzdłuż ul. Parkowej
przystanek autobusowy Spacerowa

Masz poczucie, że nie możesz porozumieć się ze swoim szefem/współpracownikiem? Pracujesz z żoną/mężem i Wasza współpraca różnie wpływa na Wasz związek? Prowadzisz firmę z przyjacielem i Wasza relacja stała się trudna? Próbujesz porozumieć się z rodziną, ale coś nie wychodzi?
Zapraszamy na oparty na technikach transpersonalnych warsztat poświęcony temu, jak zbudować dobrą relację: zawodową i prywatną.
Główną zasadą technik transpersonalnych jest zmiana punktu widzenia – spojrzenie na siebie oraz na sytuację z perspektywy osoby trzeciej, to pozwala na odizolowanie ego i łatwiejszy dostęp do precyzyjnej informacji – co robimy nie tak.

Podczas warsztatu nauczysz się m. in.:
– jak budować zdrowe relacje,
– jak unikać niepotrzebnych konfliktów,
– co zrobić, by nie mieszać ról społecznych i życiowych,
– jak doprowadzić do owocnej współpracy,
– po co Ci renegocjacja w związku.

* notatniki, długopisy
* bufet kawowy

Agnieszka Janowska
– specjalista modelu transpersonalnego, terapeuta TSR.
Specjalizuje się  pracy nad relacjami i traumatycznymi przeżyciami.
Humor, dystans i śmiech to narzędzia, które wykorzystuje podczas pracy nad poczuciem własnej wartości czy wyborem właściwej drogi życiowej.
Wyznaje zasadę, że jedyną drogą jest życie w zgodzie z własnymi wartościami. Wtedy wszystko staje się prostsze. Jest certyfikowanym specjalistą modelu transpersonalnego.
www.upraszczanie.pl

e-mail: aga@fundacjahs.org

Wpłat można również dokonywać przelewem na konto organizatora:
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, data i miejsce warsztatu
Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zaliczki 80 zł lub całej kwoty. Po zaksięgowaniu środków na koncie organizatora  otrzymują Państwo mailem potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie. Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury za udział w warsztacie prosimy o zgłoszenie tego mailowo: biuro@fundacjahs.org