Warsztat „Medytacja. Sposób na lepsze życie”, 05.12.br, Wrocław


 

Warsztat „Medytacja. Sposób na lepsze życie”

prowadzą:

Dorota Mrówka i Jarosław Gibas

czas:
5 grudnia 2021
godz. 10.00 – 15.45

miejsce:
Wrocław

 

Warsztat skierowany jest do osób, które wzięły udział we „Wprowadzeniu do medytacji” lub znają podstawowe zasady praktyki medytacyjnej. Podczas warsztatu prezentujemy medytacje z całego świata, które pomogą radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Służą zarówno uspokojeniu pracy umysłu, pozbyciu się emocjonalnych blokad, jak również regulacji prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Techniki uważności i mindfulness można z powodzeniem wykorzystywać w radzeniu sobie ze stresem, w pokonywaniu przeciwności oraz wyraźniej poprawy samopoczucia. Praktykowane regularnie wpływają jakość naszego życia, na relacje z innymi ludźmi, a także na stosunek do siebie i świata. Stajemy się spokojniejsi, zbalansowani, nabywamy także zdrowego dystansu do rzeczywistości, co pozwala na lepsze funkcjonowanie w w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Wszystkie proponowane przez nas praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości.

Zakres tematyczny warsztatu:
– praca z oddechem: oczyszczający, równoważący, synchronizujący półkule mózgowe
– praca z emocjami
– praktyki pozwalające na poprawę relacji
– praktyki oczyszczające
– praktyki uwalniające
– praktyki pozwalające na zmianę negatywnych przekonań
– praktyki wdzięczności

*

PROWADZĄCY:

Dorota Mrówka – nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu. Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Jest autorką książek poświęconych technikom uważności, medytacji, praktykom oddechowym i relaksacyjnym. W 2019 roku otrzymała państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu naturoterapeuty. Prowadzi terapię redukcji stresu w gabinecie terapii naturalnych „Locus” Katowicach.
www.dorotamrowka.com

Jarosław Gibas – socjolog, dawniej dziennikarz i publicysta – obecnie nauczyciel. Prowadzi autorskie szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej i duchowej, psychosocjologii zmiany oraz modelu transpersonalnego. Uczy warsztatowych technik mindfulness oraz medytacji świeckiej. Jest autorem wielu książek z zakresu inteligencji emocjonalnej i duchowej, rozwoju osobistego, terapii transpersonalnej oraz psychologii zmiany.
www.jaroslawgibas.com

 

Uczestniczy otrzymują:
* bufet kawowy
* zapewniamy koce, maty i poduszki do medytacji

Lunch we własnym zakresie.

*

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

* prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki oraz zabranie ze sobą dodatkowego koca, chusty, szala do przykrycia
* na maty wchodzimy bez butów
* osoby, które nie są przyzwyczajone do siedzenia na poduszce, będą  miały do dyspozycji krzesła

*

KOSZT:
497 zł

*
ORGANIZATOR:

Manufaktura Świadomości
Anna Tuszyńska
e-mail: warsztatowo.wroclaw@gmail.com
tel. kom.:  731 759 090

wpłat należy dokonywać bezpośrednio an konto organizatora:
PKO BP 48 1020 5226 0000 6102 0718 3470

UWAGA!
Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata całej kwoty na konto organizatora najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Jeśli uczestnik rezygnuje z udziału do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia/warsztatu – otrzymuje pełny zwrot kosztów. Jeśli natomiast rezygnuje między 13 dniem, a dniem szkolenia włącznie – zwracamy kwotę pomniejszoną o 149 zł (co stanowi 30% wpłaty i równowartość poniesionych i nieodzyskiwanych kosztów organizacyjnych).