Warsztat „Medytacja. Sposób na lepsze życie”, 30.05.br, Wrocław


 

Warsztat „Medytacja. Sposób na lepsze życie”

prowadzą:

Dorota Mrówka i Jarosław Gibas

czas:
30 maja 2021
godz. 10.00-16.00

miejsce:
BezWykrętu – Studio zdrowia,
ul. Sołtysowicka 19,
51-206 Wrocław

 

Warsztat skierowany jest do osób, które wzięły udział we „Wprowadzeniu do medytacji” lub znają podstawowe zasady praktyki medytacyjnej. Podczas warsztatu prezentujemy medytacje z całego świata, które pomogą radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Służą zarówno uspokojeniu pracy umysłu, pozbyciu się emocjonalnych blokad, jak również regulacji prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Techniki uważności i mindfulness można z powodzeniem wykorzystywać w radzeniu sobie ze stresem, w pokonywaniu przeciwności oraz wyraźniej poprawy samopoczucia. Praktykowane regularnie wpływają jakość naszego życia, na relacje z innymi ludźmi, a także na stosunek do siebie i świata. Stajemy się spokojniejsi, zbalansowani, nabywamy także zdrowego dystansu do rzeczywistości, co pozwala na lepsze funkcjonowanie w w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Wszystkie proponowane przez nas praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości.

Zakres tematyczny warsztatu:
– praca z oddechem: oczyszczający, równoważący, synchronizujący półkule mózgowe
– medytacje uzdrawiające ciało i umysł
– praca z emocjami
– medytacje pozwalające na poprawę relacji
– medytacje oczyszczające
– medytacje uwalniające
– medytacje pozwalające na zmianę negatywnych przekonań
– medytacje wdzięczności

*

PROWADZĄCY:

Dorota Mrówka – nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu. Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami.
 Jest autorką książek: „Joga bez napinki” (Sensus 2016), „Odczarować medytację” (Sensus 2017), „Medytacja dla zabieganych” (Sensus 2019), „Medytacja. Sposób na lepsze życie” (Sensus 2021). W 2019 roku otrzymała państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu naturoterapeuty.
www.dorotamrowka.com

Jarosław Gibas – socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 r.), „Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji” (Sensus 2018 r.), „Mantra ciszy” (Sensus 2019 r.), „Totem. Jak zachować poczucie własnej wartości?” (Sensus 2020), „Psychopata w pracy, w rodzinie i wśród znajomych” (sensus 2021).
www.jaroslawgibas.com

*

Uczestniczy otrzymują:
* notatniki, długopisy
* bufet kawowy

Lunch we własnym zakresie.

Zapewniamy koce, maty i poduszki do medytacji. Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki oraz zabranie ze sobą dodatkowego koca, chusty, szala do przykrycia. Osoby, które nie są przyzwyczajone do siedzenia na poduszce, będą miały do dyspozycji krzesła.

*

KOSZT:
397 zł

*
ORGANIZATOR:
Wrocławska Manufaktura Zdrowia
zapisy i informacje:
Agnieszka Sanecka
tel.: 537 46 96 96
PROSIMY O MAILOWE ZGŁOSZENIE UDZIAŁU na adres: szkolenia.wmz@gmail.com

 

Wpłat należy dokonać na konto organizatora:
Wrocławska Manufaktura Zdrowia
Jacek Dąbrowski
nr konta: 83 1050 1575 1000 0097 3671 4982