Warsztat „Medytacja. Sposób na lepsze życie”, 25.11.br., Katowice

Warsztat „Medytacja. Sposób na lepsze życie”

Dorota Mrówka i Jarosław Gibas

czas:
25 listopada 2018 r.

Strefa Dobry Start
ul. Dyrekcyjna 4/2
Katowice

Warsztat skierowany jest do osób, które wzięły udział we „Wprowadzeniu do medytacji” lub znają podstawowe zasady praktyki medytacyjnej.
Podczas warsztatu poznasz medytacje z całego świata, które pomogą radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Techniki uważności i mindfulness można z powodzeniem wykorzystywać w radzeniu sobie ze stresem, w pokonywaniu przeciwności oraz rozwiązywaniu problemów.
Wszystkie proponowane przez nas praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości.

Zakres tematyczny warsztatu:
– praca z oddechem: oczyszczający, równoważący, synchronizujący półkule mózgowe
– medytacje uzdrawiające ciało i umysł
– medytacje pozwalające na poprawę relacji
– medytacje oczyszczające
– medytacje uwalniające
– medytacje pozwalające na zmianę negatywnych przekonań
– medytacje wdzięczności
– medytacje pozytywnych i negatywnych emocji
–  koncert na gongach „Sonic therapy”.

Dorota Mrówka – z wykształcenia teatrolog, przez wiele lat dziennikarz prasy codziennej i mediów elektronicznych. Eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu, starając się przełożyć ich nauki na realia współczesnego świata. Prowadzi warsztaty mindfulness – kolekcjonuje i wykorzystuje praktyki medytacyjne z najdalszych zakątków świata.
Jest autorką książek: „Joga bez napinki” (Sensus 2016) oraz „Odczarować medytację” (Sensus 2017).
 Prowadzi bloga zyciebeznapinki.pl

www.dorotamrowka.com

Jarosław Gibas – socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 r.), „Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji” (Sensus 2018 r.)

PLAN WARSZTATU:
Moduł 1: 10.00 – 11.30
Przerwa kawowa: 11.30 – 11.45

Moduł 2: 11.45 – 13.15
Przerwa kawowa: 13.15 – 13.30
Moduł 3: 13.30 – 15.00
Przerwa na lunch: 15.00 – 16.00
Moduł 4: 16:00 – 17:00
Koncert na gongach 17.00-17.30

* notatniki, długopisy
* bufet kawowy
Lunch we własnym zakresie.

Zapewniamy koce, maty i poduszki do medytacji. Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki oraz zabranie ze sobą dodatkowego koca, chusty, szala do przykrycia. Osoby, które nie są przyzwyczajone do siedzenia na poduszce, będą miały do dyspozycji krzesła.

Wpłat można również dokonywać przelewem na konto organizatora:
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, data i miejsce warsztatu
Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zaliczki 100 zł lub całej kwoty. Po zaksięgowaniu środków na koncie organizatora  otrzymują Państwo mailem potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie. Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury za udział w warsztacie prosimy o zgłoszenie tego mailowo.