Warsztat „Wietrzenie głowy”, 19.01.2020, Warszawa

Warsztat narzędziowy „Wietrzenie głowy”

prowadzi:
Agnieszka Janowska

19. stycznia
godz.: 10.00 – 14.30

Natur Lov
ul. Natolińska 3
Warszawa

Jeśli masz poczucie, że nie możesz ruszyć z miejsca, coś Cię trzyma i blokuje, nie umiesz podjąć decyzji, nie wiesz jaka ona ma być, chcesz w życiu coś zmienić, ale nie wiesz jak zrobić – zapraszamy na warsztat „Wietrzenie głowy”

Każdy z nas ma jakąś ilość ubrań i rzeczy niepotrzebnych albo takich z którymi z jakiejś przyczyny nie może się rozstać choć już 5 rok leżą nieużywane. Co z nimi robimy? Chowamy na dnie szafy, na strychu albo garażu. Upychamy po kątach, stawiamy jedno na drugim, wciskamy na siłę, by tylko nie przeszkadzały. Aż dochodzimy do momentu, gdy w szafie nie można nic znaleźć, samochód już nie parkuje w garażu, a na strychu – lepiej nie mówić.
Doszliśmy do ściany – trzeba przewietrzyć – przejrzeć pudła – pożegnać się z tym, co niepotrzebne; odkurzyć zapomniane cuda, które właśnie teraz się przydadzą; i co nie miej ważne zrobić mnóstwo przestrzeni na nowe. Jeśli więc wietrzymy szafę, strych, garaż czemu by nie przewietrzyć głowy.

Zapraszamy na oparty na technikach transpersonalnych warsztat poświęcony temu, jak zrobić przestrzeń we własnym umyśle i ruszyć z miejsca, sprawdzić co już mamy, a co nas blokuje. Główną zasadą technik transpersonalnych jest zmiana punktu widzenia – spojrzenie na siebie oraz na sytuację z perspektywy osoby trzeciej, to pozwala na odizolowanie ego i łatwiejszy dostęp do precyzyjnej informacji – co robimy nie tak, co możemy robić inaczej, tak by nam służyło.
Ilość miejsc ograniczona 🙂 uprzejmie ostrzegamy to jest warsztat więc będzie mało słuchania a dużo wdrażania

PROWADZĄCA:
Agnieszka Janowska – terapeuta transpersonalny i TSR. Specjalizuje się pracy nad relacjami, traumatycznymi przeżyciami i pracą z tym czego nie chcemy zobaczyć – „Cieniem”. Humor, dystans i śmiech to narzędzia, które wykorzystuje podczas pracy nad poczuciem własnej wartości czy wyborem właściwej drogi życiowej.
Przerobiła już rodzinę dysfunkcyjną, dziwne relacje i pracę ponad ludzkie siły, dlatego docenia każdą chwilę przeżytą w zgodzie z własnymi wartościami. Wtedy wszystko staje się prostsze.
www.upraszczanie.pl

Uczestnicy otrzymują:
– przewietrzoną głowę
– notatnik, długopis
– bufet kawowy

ZAPISY:
Agnieszka Janowska
mail: aga@ fundacjahs.org

Wpłat można dokonywać przelewem na konto organizatora:
Fundacja Locus
Nr konta: 10 1140 2004 0000 3902 7931 2406
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, data i miejsce warsztatu.
Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zaliczki 100 zł lub całej kwoty.