Warsztat „Wprowadzenie do medytacji” 18.12.br., Gdańsk 

Warsztat „Wprowadzenie do medytacji”

prowadzą:
Dorota Mrówka i Jarosław Gibas

data:
18 grudnia 2021
godz. 10.00 – 15.45

miejsce:
Gdańsk

 

Medytacja na początku wydaje się czymś tajemniczym, czymś trudnym i wymagającym. Najczęściej nie wiemy jak się za nią zabrać, chociaż czytaliśmy sporo na ten temat, a czasami nawet próbowaliśmy praktykować w domowym zaciszu. Z różnymi efektami. To naturalne, większość z nas przechodziła przez ten etap. Aby jednak medytacja przyniosła pozytywne efekty, warto się nauczyć technik, które ułatwią nam zadanie. 

Jeśli zatem chcesz spróbować, chcesz zacząć przygodę z medytacją, ale nie wiesz jak się za to zabrać, zapraszamy na całodniowy, kameralny warsztat medytacyjny, na którym poznasz podstawowe techniki relaksacji, koncentracji oraz medytacji. Wszystkie proponowane przez nas praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości.

Medytacja jest jednym z najbardziej skutecznych metod pracy z własnym umysłem oraz doskonałym sposobem rozwoju osobistego. Pomaga radzić sobie ze stresem, lepiej rozwiązywać problemy, poprawia samopoczucie, pamięć i zdolności kognitywne. Badania naukowe potwierdzają też, że ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. A co najważniejsze – pierwsze efekty pojawiają się już po 8 tygodniach regularnej praktyki. Tylko tyle…

Podczas naszego warsztatu nauczysz się m.in.:
– jak prawidłowo oddychać
– jak nawiązać lepszy kontakt ze swoim ciałem i umysłem
– jak wygląda prawidłowa pozycja medytacyjna
– jak poradzić sobie z natrętnymi myślami
– poznasz różne techniki medytacyjne, aby wybrać najlepszą dla siebie ścieżkę wewnętrznego rozwoju

 

PROWADZĄCY:

Dorota Mrówka – nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu. Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Jest autorką książek poświęconych technikom uważności, medytacji, praktykom oddechowym i relaksacyjnym. W 2019 roku otrzymała państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu naturoterapeuty. Prowadzi terapię redukcji stresu w gabinecie terapii naturalnych „Locus” Katowicach.
www.dorotamrowka.com

Jarosław Gibas – socjolog, dawniej dziennikarz i publicysta – obecnie nauczyciel. Prowadzi autorskie szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej i duchowej, psychosocjologii zmiany oraz modelu transpersonalnego. Uczy warsztatowych technik mindfulness oraz medytacji świeckiej. Jest autorem wielu książek z zakresu inteligencji emocjonalnej i duchowej, rozwoju osobistego, terapii transpersonalnej oraz psychologii zmiany.
www.jaroslawgibas.com

 

Uczestniczy otrzymują:
* bufet kawowy
* zapewniamy koce, maty i poduszki do medytacji

Lunch we własnym zakresie.

*

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

* prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki oraz zabranie ze sobą dodatkowego koca, chusty, szala do przykrycia
* na maty wchodzimy bez butów
* osoby, które nie są przyzwyczajone do siedzenia na poduszce, będą  miały do dyspozycji krzesła

*

KOSZT:
497 zł

*
ORGANIZATOR:

Manufaktura Świadomości
Anna Tuszyńska
e-mail: warsztatowo.wroclaw@gmail.com
tel. kom.:  731 759 090

wpłat należy dokonywać bezpośrednio an konto organizatora:
PKO BP 48 1020 5226 0000 6102 0718 3470

UWAGA!
Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata całej kwoty na konto organizatora najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Jeśli uczestnik rezygnuje z udziału do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia/warsztatu – otrzymuje pełny zwrot kosztów. Jeśli natomiast rezygnuje między 13 dniem, a dniem szkolenia włącznie – zwracamy kwotę pomniejszoną o 149 zł (co stanowi 30% wpłaty i równowartość poniesionych i nieodzyskiwanych kosztów organizacyjnych).