wydawnictwo


 

Wydawnictwem Fundacji Hinc Sapientia jest Instytut Tathata.  Ma on na celu publikację książek, poradników itp. z zakresu inteligencji emocjonalnej i duchowej, a także nagrań audio/video, w tym również muzyki do medytacji i relaksacji.

*

PUBLIKACJE:

2022

Książka Jarosława Gibasa „Autoterapia. Napraw sobie życie”

Książka poświęcona jest metodom i narzędziom radzenia sobie z problemami mającymi swoje źródła m.in. w dzieciństwie oraz młodości. Autor pochyla się nas traumami odrzucenia, braku akceptacji, deficytami poczucia bezpieczeństwa, wsparcia lub miłości, czy też zawiedzionymi oczekiwaniami. W przystępny sposób analizuje trudne sytuacje oraz podaje skuteczne sposoby jak można sobie z nimi poradzić. Premiera wydawnicza: 21.03.2022 r.

 

 

 

Płyta „Meditat’YO”

Druga płyta YO, poświęcona jest 7 czakrom wywodzącym się z tradycji jogi. Każdy utwór nawiązuje do charakteru konkretnej czakry, wykorzystuje również przypisaną jej mantrę. Kompozycje oraz samo wykonanie oddają dodatkowo cechy żywiołów, z którym związane są kolejne ośrodki energetyczne ludzkiego ciała.
Zapętlenie utworu pozwala na 20 minutową medytację, wspieraną odpowiednią częstotliwością dźwięku. W nagraniu płyty udział wzięli: Jolanta Literska oraz Jarosław Gibas. Projekty graficzne: Anna Kamieniak. Premiera: 25.02.2022 r.

 

 

 

2021

Calm&relax

Projekt audio-video, na który składają się kompozycje oraz obrazy o charakterze relaksacyjnym. Godzinne nagrania przygotowane zostały w taki sposób, by skutecznie wyciszać i uspokajać, ułatwiać zasypianie oraz przywracać wewnętrzną równowagę.
W realizacji nagrań udział biorą: Dorota Mrówka oraz Jarosław Gibas. Nagrania publikowane są w platformie You Tube.

 

 

 

 

2020

Płyta „Mantras from 7 sides of the world”

Zrealizowana w ramach projektu YO jest płyta „Matras from 7 sides of the world”. Zawiera 7 oryginalnych mantr w nowoczesnych aranżacjach. Pochodzą z całego niemal świata – jest tu mantra wbuddyjska, hinduska, żydowska, słowiańska, celtycka, rdzennych ludów Ameryki Północnej oraz chrześcijańska. Dodatkowo powstał teledysk, który promuje płytę. W nagraniu płyty udział wzięli: Jola Literska, Jarosław Gibas, Andrzej Rusek. Autorem videoklipu jest Michał Kopaniszyn. Za stronę wizualną odpowiada Anna Kamieniak. Premiera: 16.12.2020 r.

 

 

 

2018

Książka  Jarosława Gibasa „Model transpersonalny. Podręcznik warsztatowy”

„Model transpersonalny. Podręcznik warsztatowy”  zawiera m.in. narzędzia pracy z obszaru modelu transpersonalnego. Skierowana jest do psychologów, coachów, psychoterapeutów, wszystkich, którzy chcą zgłębić transpersonalne techniki w pracy ze swoimi klientami, jak i do tych, którzy chcą skorzystać z idei transpersonalnej we własnym rozwoju. Premiera wydawnicza: 17 stycznia 2018 roku.