X edycja Akademii Terapii Transpersonalnej, Warszawa


 

Akademia Terapii Transpersonalnej

prowadzą:
Jarosław Gibas i Agnieszka Janowska

miejsce:
Centrum Biznesowo – Konferencyjne „Ogrodowa 58”
ul. Ogrodowa 58
Warszawa
sala „Londyn”

godz.
10.00-17.00

 

Akademia Terapii Transpersonalnej to jedyny w Polsce program szkoleniowy, uczący od podstaw narzędzi i technik terapii transpersonalnej. Szkolenie adresowane jest do osób chcących w skuteczny sposób pracować z klientami indywidualnymi, sportowcami, przedsiębiorcami, a także do tych, którzy poszukują narzędzi do efektywnej pracy z samym sobą. Szkolenie odbywa się w komfortowej, kameralnej grupie, a wszystkie zajęcia składają się z części wykładowej – teoretycznej oraz z zajęć praktycznych w rotujących zespołach 3-osobowych (klient – terapeuta – supervisor).

Po zakończeniu całego kursu uczestnicy otrzymają świadectwo ukończenia Akademii Terapii Transpersonalnej. Upoważnia ono do stosowania w pracy metod i narzędzi modelu transpersonalnego, nie daje jednak podstaw do samodzielnego powadzenia terapii transpersonalnej. Aby uzyskać certyfikat terapeuty transpersonalnego należy ukończyć proces certyfikacji. Więcej tutaj: TERAPEUTA

 

Model transpersonalny zakłada, że dokonanie zmiany czy rozwiązanie dręczących nas problemów nie wymaga wieloletniej psychoterapii. Każdy z nas posiada zasoby i możliwości, które pozwalają na samodzielną pracę nad sobą i poradzenie sobie z trudnościami w sposób efektywny i trwały.

W terapii transpersonalnej korzystamy z założenia, że na to, kim jesteśmy składa się nie jedna, a wiele osobowości (zwanych subosobowościami) – konstruktów, które tworzą się w naszej psychice w wyniku różnego rodzaju doświadczeń. Dlatego właśnie zachowujemy się różnie w różnych życiowych sytuacjach i relacjach społecznych. Również dlatego czasami zdarza nam się „stracić kontrolę” czy też skomentować własne zachowanie słowami: „nie wiem dlaczego tak się zachowałem”, „to było silniejsze ode mnie”.

W procesie transpersonalnym wykorzystujemy własną wyobraźnię oraz perspektywę ponadosobową (trans-poza, persona – osoba [łac.]) – dzięki temu możemy spojrzeć na siebie tak, jak widzimy inne osoby – bez identyfikacji z ego. Kiedy obserwujemy działania innych osób, dostrzegamy nie tylko ich problemy, ale często także rozwiązania, które dla samych zainteresowanych nie są już tak oczywiste. Nam samym również znacznie trudniej zobaczyć rozwiązania własnych problemów, które dla osób trzecich są jasne. Ta trudność wynika z identyfikacji z ego – gdy ta znika, rozwiązanie naszych problemów staje się łatwe i zaskakująco szybkie.

Więcej na temat Akademii Terapii Transpersonalnej dowiesz się TUTAJ

*

PLAN ZAJĘĆ:

oś czasu – 08.10.2022
oś relacji – 05.11.2022
oś ról – 03.12.2022
warsztat praktyczny – 14.01.2023
oś motywacji – 11.02.2023
oś świadomości – 11.03.2023
oś archetypu – 15.04.2023
warsztat praktyczny – 13.05.2023
oś transpersonalna – 03.06.2023

*

Uczestniczy otrzymują:
* notatniki, długopisy
* materiały szkoleniowe (ebook „Model transpersonalny” Jarosława Gibasa)
* świadectwa uczestnictwa
* bufet kawowy

Lunch we własnym zakresie.

*

CENA ZA 1 SZKOLENIE:
697 zł

*

INFORMACJE I ZAPISY:
Agnieszka Janowska
aga@fundacjahs.org
tel. 600 097 480