Zapraszamy na indywidualne terapie do gabinetu „Locus”


 

 

 

We współpracy z gabinetem terapii naturalnych „Locus”, zapraszamy na indywidualne sesje terapii transpersonalnej oraz terapię redukcji stresu.

Terapia transpersonalna powstała w oparciu o założenie, że człowiek jest zbiorem wielu różnych subosobowości. Problemy pojawiają się, gdy nie wiemy o istnieniu danej subosobowości, a ona zaczyna przejmować nad nami władzę. Takie ujęcie pozwala spojrzeć na problem z odpowiedniej perspektywy, nabrać dystansu i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu możemy poradzić sobie z większością naszych życiowych problemów – od braku pewności siebie, poprzez lęki, po destrukcyjne nawyki.

Sesje prowadzi Jarosław Gibas.

 

Terapia redukcji stresu wykorzystuje autorskie techniki relaksacyjne, oddechowe, mindfulness, z elementami muzykoterapii, fitoterapii i aromaterapii.
Świadomy, głęboki relaks oraz odpowiedni sposób oddychania mają bezpośredni wpływ na nasz układ nerwowy. Zmniejszają napięcie mięśniowe, aktywność układu współczulnego, regulują przemianę materii, korzystnie wpływają na układ krążenia i układ oddechowy, poprawiają pamięć i koncentrację, pomagają przy zasypianiu, a także wpływają na ogólne samopoczucie. 

Sesje prowadzi Dorota Mrówka.

 

Gabinet mieści się w Katowicach przy ul. Ligockiej 103. Terapie transpersonalne możliwe są także wersji on-line.

Szczegółowe informacje, ceny oraz kontakt na terapeutów znajdują się na stronie GABINETU