Ciało-Umysł-Zdrowie. Bezpłatne warsztaty medytacyjne dla pacjentów


Umysł – ciało – zdrowie.

Cykl bezpłatnych warsztatów medytacyjnych dla pacjentów

prowadzi:
Dorota Mrówka

 

Cykl 8 warsztatów medytacyjnych przeznaczony jest dla osób chcących poznać techniki medytacji oraz relaksacji, które pomogą im zarówno podczas walki z chorobą, jak i w późniejszej rekonwalescencji.
Uczestnicy nauczą się podstawowych technik oddechowych, relaksacyjnych oraz medytacyjnych, poznają różne ścieżki i tradycje, by móc wybrać odpowiedni dla siebie model i korzystać z niego samodzielnie.
Warsztaty są całkowicie neutralne światopoglądowo, szanujemy wyznania oraz wierzenia uczestników. Medytacja traktowana jest tu jako skuteczne i dostępne dla wszystkich narzędzie pracy nad sobą, pomagające m.in.uwolnić się od stresu i niepokoju oraz poprawić jakość życia.

Wstęp wolny dla pacjentów, którzy zostaną zakwalifikowani do wzięcia udziału w projekcie.

 

PROWADZĄCA:

Dorota Mrówka – 
z wykształcenia teatrolog, przez wiele lat pracowała jako dziennikarz prasy codziennej i mediów elektronicznych. Dzisiaj eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami.
Prowadzi warsztaty medytacji i minfulness, które są całkowicie neutralne światopoglądowo, nie związane z jakąkolwiek religią lub wyznaniem. Jest autorką książek: „Joga bez napinki” (Sensus 2016) i „Odczarować medytację” (Sensus w 2017), prowadzi bloga www.zyciebeznapinki.p, www.dorotamrowka.com