o nas

Fundacja Hinc Sapientia powstała w maju 2017 roku. Jej głównym celem jest podnoszenie świadomości, promocja harmonijnego życia oraz rozwój osobisty – w tym także rozwój inteligencji emocjonalnej i duchowej. W ramach działalności statutowej organizujemy warsztaty i szkolenia, wydajemy książki oraz publikujemy wykłady i szkolenia video. Prowadzimy także cykliczny projekt KidsMindfulness skierowany do dzieci i młodzieży.

W ramach fundacji działa także wydawnictwo Instytut Tathata oraz Ośrodek Medytacji Świeckiej zajmujący się popularyzacją mindfulness i medytacji.

W dziale tym bliżej przedstawiamy naszą fundację – jej cele, misję oraz ludzi, którzy z nami współpracują na stałe oraz przy konkretnych projektach. Znajdą tu Państwo także nasz statut oraz sprawozdania merytoryczne i finansowe.

Szczegóły można poznać, klikając w poszczególne zakładki w górnym menu.