nauka medytacji świeckiej


 

miejsce:
Gabinet “Locus”
ul. Połomińska 16
Katowice
*

czas trwania:
3 godziny

*
UMÓW SPOTKANIE:
Dorota Mrówka
dorota@fundacjahs.org
tel. 607 168 262

Nauka medytacji świeckiej

Chcesz spotkać się ze sobą? Zapraszam Cię na kurs medytacji świeckiej, na którym pokażę Ci, jak medytować samemu, aby odzyskać kontrolę nad umysłem i emocjami. Zarezerwuj 3 godziny tylko dla siebie, a Twojego życia na stałe wejdzie spokój, harmonia i radość.

Jeśli chcesz nauczyć się medytacji, poznać podstawy praktyki oraz dowiedzieć się jak wprowadzić ją na stałe do swojego życia, zapraszamy na indywidualne spotkanie.

Medytacja, której uczymy nie ma religijnych konotacji, chociaż czerpiemy inspirację z różnych tradycji i ścieżek duchowych. Traktujemy ją jako skuteczne i dostępne narzędzie do pracy z samym sobą – z emocjami i z umysłem. Pokazujemy jak można w prosty i bezpieczny sposób odzyskać spokój, harmonię, radość życia, jak się odpowiednio relaksować i co zrobić, by poprawić koncentrację.

 

 

Nauka medytacji Katowice

Jeszcze nie medytujesz? Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak zacząć medytować w domu, spotkajmy się na moich warsztatach z podstaw medytacji. Wyposażę Cię w całą niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci samodzielnie i bezpiecznie medytować.

 

Czym jest medytacja świecka?

Medytacja świecka to zbiór sprawdzonych praktyk, które pozwalają odzyskać panowanie nad emocjami i spokój umysłu w zabieganym świecie. Medytacja świecka nie jest powiązana z żadną religią ani wyznaniem. To całkowicie niezależny od wierzeń sposób pracy z umysłem i uważną obecnością poprzez doświadczanie wszystkimi zmysłami otaczającego świata.

 

Medytacja dla początkujących

To Twoje pierwsze warsztaty z medytacji świeckiej? Nie krępuj się, tylko odważnie podejmij nowe wyzwanie! Pokażę Ci techniki medytacji dla początkujących, praktyki relaksacyjne i oddechowe, które pozwolą na skupienie umysłu, wyciszenie i wewnętrzną równowagę.

W trakcie sesji omawiane są podstawowe zagadnienia związane z:
– prawidłową pozycją ciała
– prawidłowym oddechem
– praktyką koncentracji
– świadomym relaksem
– praktyką uważności
– pracą z umysłem

 

Czy podstawy medytacji są dla mnie?

W trakcie 3 godzin Twojej indywidualnej sesji ze mną odpowiem na każde Twoje pytanie i postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości, które powstrzymują Cię przed rozpoczęciem medytacji świeckiej. Samodzielnie przekonasz się, że medytacja to aktywność dla każdego, a zwłaszcza dla osób, które chcą spotkać się z samym sobą i wysłuchać głęboko drzemiących pragnień.

 

Kto prowadzi warsztaty medytacji?

Nazywam się Dorota Mrówka i jestem nauczycielką medytacji, mindfullness i technik redukcji stresu. Od lat eksploruję filozofię Dalekiego Wschodu oraz badam medytacje z różnych stron świata i staram się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego. Dzięki temu wyposażam uczestników warsztatów w narzędzia i wiedzę niezbędną do tego, jak poprawnie medytować i radzić sobie z codziennymi problemami.
Jestem autorką kilku książek poświęconych technikom uważności, medytacji, praktykom oddechowym i relaksacyjnym. Więcej informacji o mnie znajdziesz na mojej stronie internetowej dorotamrowka.com

Jak umówić się na warsztaty?

Czekam na Twoje zgłoszenie:

Spotkania odbywają się w gabinecie „Locus” przy ulicy Połomińskiej 16 w Katowicach. Czas trwania warsztatów: 3 godziny.
Koszt sesji: 450 zł netto za jedną osobę. W warsztacie mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Istnieje także możliwość zorganizowania warsztatów grupowych poza Katowicami, pod warunkiem, że zbierze się odpowiednia ilość uczestników: minimum 12, maksimum 20 osób.

 

Jak przygotować się do warsztatów?

Na sesji zapewniamy matę, koc oraz poduszkę medytacyjną. Zabierz ze sobą wygodny, luźny strój oraz skarpetki, w których wejdziesz na matę. Zrezygnuj z wypicia mocnej kawy lub zjedzenia ciężkostrawnego posiłku tuż przed sesją. Zamiast tego wybierz lekką i sycącą przekąskę, która zapewni Ci wystarczającą ilość energii na czas warsztatów.

Zarezerwuj miejsce na indywidualnych warsztatach medytacji świeckiej i naucz się, jak medytować, aby odnaleźć siebie.

 

Książki o medytacji

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o medytacji, zapraszam do lektury moich książek na ten temat:

 

“Odczarować medytację”

książka drukowana

ebook

audiobook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

warsztaty rozwoju duchowego, medytacja szkolenie, nauka medytacji, medytacja warsztaty wyjazdowe, warsztaty z medytacji, medytacja nauka, medytacja warsztaty, podstawy medytacji, medytacja podstawy, medytacja ćwiczenia, medytacja katowice, jak medytować, jak zacząć medytować, jak nauczyć się medytować, jak zacząć medytować w domu, jak medytować samemu, jak medytować w domu, jak poprawnie medytować, jak prawidłowo medytować, medytacja jak medytować, praktyka uważności, medytacja uważności, praktyka uważności dla początkujących, medytacja uwaznosci, praktyka mindfulness, panowanie nad emocjami, panowanie nad emocjami ćwiczenia, niepanowanie nad emocjami, panowanie nad gniewem ćwiczenia, panować nad emocjami, nauka panowania nad emocjami, jak trenować umysł, jak panować nad myślami, nie panować nad emocjami, jak się wyciszyć i zrelaksować, ćwiczenia oddechu, prawidłowe oddychanie ćwiczenia, techniki relaksacyjne na stres, sposoby relaksacji, techniki relaksacyjne, treningi relaksacyjne, relaksacja oddechowa