projekty

Fundacja Hinc Sapientia w ramach swojej działalności statutowej realizuje projekty, które mają na celu popularyzację różnych form rozwoju, samodoskonalenia oraz wzrostu świadomości. Część z nich realizowana jest pro bono.

NASZE PROJEKTY:

KidsMindfulness ma na celu przybliżenie dzieciom w lekki i przystępny sposób technik uważności, koncentracji i relaksacji, dzięki czemu będą mogły lepiej radzić sobie z nauką, emocjami i relacjami. Realizowany jest na terenie Wrocławia, w formie cyklicznych zajęć dla dzieci w wieku 6-9 lat. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, prowadzone są przez odpowiednio do tego przygotowanych instruktorów i nauczycieli.

Bezpłatne warsztaty medytacyjne dla pacjentów „Ciało – Umysł – Zdrowie”
Cykl 8 warsztatów medytacyjnych przeznaczony jest dla osób chcących poznać techniki medytacji oraz relaksacji, które pomogą im zarówno podczas walki z chorobą, jak i w późniejszej rekonwalescencji. Uczestnicy warsztatów uczą się technik mindfulness, oddechowych, relaksacyjnych oraz poprawiających koncentrację.

Dzień z medytacją
Projekt pro bono skierowany do wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czym jest medytacja oraz jakie korzyści z niej wynikają. Podczas całodziennej imprezy poznać można rozmaite techniki medytacyjne, ćwiczenia mindfulness, techniki oddechowe i relaksacyjne.

Książka  Jarosława Gibasa „Model transpersonalny. Podręcznik warsztatowy”
„Model transpersonalny. Podręcznik warsztatowy”  zawiera m.in. narzędzia pracy z obszaru modelu transpersonalnego. Skierowana jest do psychologów, coachów, psychoterapeutów, wszystkich, którzy chcą zgłębić transpersonalne techniki w pracy ze swoimi klientami, jak i do tych, którzy chcą skorzystać z idei transpersonalnej we własnym rozwoju. Premiera wydawnicza: 17 stycznia 2018 roku.