Cotygodniowe sesje medytacji w kameralnej grupie


 
 
 
 
Sesje medytacji świeckiej
 
prowadzi:
Dorota Mrówka
 
miejsce:
gabinet “Locus”
przy pracowni Fundacji Hinc Sapientia
ul. Połomńska 16
Katowice (Brynów)

czas:

poniedziałki
17.30 – 18.45
 
ilość miejsc:
10 osób
 

Zapraszamy osoby zainteresowane wspólną praktyką medytacji świeckiej na cotygodniowe spotkania medytacyjne. Dla zabieganych, dla tych, którzy potrzebują motywacji, dla niepewnych i szukających wsparcia, dla wszystkich, którzy medytują i chcą praktykować wspólnie z osobami podobnymi sobie.

Sesje skierowane są głownie do osób, które już znają podstawy medytacji, ale zapraszamy także tych, którzy dopiero zaczynają. W takiej sytuacji istnieje możliwość wykupienia w promocyjnej cenie kursu video “Podstawy medytacji. Warsztat techniczny“, podczas którego dowiesz się wszystkiego, co potrzebne, by zacząć samodzielną praktykę.

Podczas sesji praktykujemy medytację świecką, korzystamy jednak z mądrości wielu tradycji i ścieżek. Skupiamy się na stanie uważnej obecności, na oddechu, na świadomości ciała i umysłu. Podczas zajęć omawiane są poszczególne  praktyki, jest także czas na pytania i odpowiedzi oraz na podzielenie się wrażeniami.

Sesje prowadzi Dorota Mrówka, nauczycielka medytacji, mindfulness i technik redukcji stresu, autorka książek o medytacji i uważności.
www.dorotamrowka.com

*

Informacje organizacyjne:

Kameralna grupa liczy maksymalnie 10 osób. Do dyspozycji uczestników mamy 3 krzesła (dla tych, którzy nie praktykują na poduszce), 3 poduszki do medytacji, koce i maty. Jeżeli masz własną poduszkę – przynieś ze sobą. Zalecany jest wygodny strój oraz ciepłe skarpety, ponieważ praktykujemy bez butów.

Zaczynamy punktualnie, więc prosimy o przyjście nieco wcześniej, ponieważ drzwi będą później zamknięte. Auta można zaparkować przed bramą na dużym, oznakowanym parkingu “dla pracowników”. Pracownia znajduje się w szarym budynku, po lewej stronie podwórza.

*

Koszt uczestnictwa:
40 zł

*

KONTAKT:

Dorota Mrówka
dorota@fundacjahs.org