Cotygodniowe sesje medytacji w kameralnej grupie

pracownia Fundacji Hinc Sapientia

czas:

poniedziałki

maksymalna ilość miejsc:
7 osób

Zapraszamy osoby zainteresowane wspólną praktyką medytacji świeckiej na cotygodniowe spotkania medytacyjne. Dla zabieganych, dla tych, którzy potrzebują motywacji, dla niepewnych i szukających wsparcia, dla wszystkich, którzy medytują i chcą praktykować wspólnie z osobami podobnymi sobie.

Sesje skierowane są głownie do osób, które już znają podstawy medytacji, ale zapraszamy także tych, którzy dopiero zaczynają. W takiej sytuacji osoby początkujące prosimy o przyjście 30 minut wcześniej. Dla chcących bardziej zgłębić temat, proponujemy warsztat video “Podstawy medytacji” lub indywidualny warsztat w Katowicach.

Podczas sesji praktykujemy medytację świecką, korzystamy jednak z mądrości wielu tradycji i ścieżek. Skupiamy się na stanie uważnej obecności, na oddechu, na świadomości ciała i umysłu. Podczas zajęć omawiane są poszczególne  praktyki, jest także czas na pytania i odpowiedzi oraz na podzielenie się wrażeniami.

Sesje prowadzi Dorota Mrówka, nauczycielka medytacji, mindfulness i technik redukcji stresu, autorka książek o medytacji i uważności.
www.dorotamrowka.com

Informacje organizacyjne:

Kameralna grupa liczy maksymalnie 7 osób. Do dyspozycji uczestników mamy 3 krzesła (dla tych, którzy nie praktykują na poduszce), 4 poduszki do medytacji, koce i maty. Zalecany jest wygodny strój oraz ciepłe skarpety, ponieważ praktykujemy bez butów.

Zaczynamy punktualnie, więc prosimy o przyjście nieco wcześniej, ponieważ drzwi będą później zamknięte. Auta można zaparkować przed bramą na dużym, oznakowanym parkingu “dla pracowników”. Pracownia znajduje się w szarym budynku, po lewej stronie podwórza.

Koszt uczestnictwa:

KONTAKT:

dorota@fundacjahs.org

warsztaty rozwoju duchowego, medytacja szkolenie, nauka medytacji, medytacja warsztaty wyjazdowe, warsztaty z medytacji, medytacja nauka, medytacja warsztaty, podstawy medytacji, medytacja podstawy, medytacja ćwiczenia, medytacja katowice, jak medytować, jak zacząć medytować, jak nauczyć się medytować, jak zacząć medytować w domu, jak medytować samemu, jak medytować w domu, jak poprawnie medytować, jak prawidłowo medytować, medytacja jak medytować, praktyka uważności, medytacja uważności, praktyka uważności dla początkujących, medytacja uwaznosci, praktyka mindfulness. Dołącz do sesji medytacji świeckiej. Jak praktykować uważność? Medytacja w Katowicach. Trening uważności. Zajęcia mindfulness.