Indywidualny warsztat medytacji świeckiej w Katowicach

pracownia Fundacji Hinc Sapientia
ul. Połomińska 16
Katowice

czas: 3 godziny
ilość miejsc:
maksymalnie 2

UMÓW SPOTKANIE:
dorota@fundacjahs.org

Warsztat skierowany jest do osób, które chcą rozpocząć przygodę z medytacją. Przedstawiamy w nim podstawy, od których należy zacząć, by potem móc samodzielnie praktykować.  Medytacja, której uczymy nie ma religijnych konotacji, chociaż czerpie z różnych tradycji i ścieżek duchowych. Traktowana jest jako skuteczne i dostępne narzędzie do pracy z samym sobą – z emocjami i z umysłem, dzięki czemu możesz odzyskać spokój, harmonię, radość życia.
Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że przegląd praktyk medytacyjnych pochodzących z różnych tradycji i kultur to najlepszy sposób na to, by odnaleźć w tym obszarze taką praktykę, która później w indywidualnej pracy przyniesie najlepsze efekty.

ZAKRES SESJI:

W trakcie sesji omawiane są podstawowe zagadnienia związane z:
– prawidłową pozycją ciała
– prawidłowym oddechem
– praktyką koncentracji
– świadomym relaksem
– praktyką uważności
– pracą z umysłem

Każdy uczestnik ma możliwość praktykowania zarówno medytacji narracyjnych (prowadzonych), jak i praktyk bezzadaniowych.

Zapewniamy matę, koc oraz poduszkę medytacyjną. Proszę zabrać ze sobą wygodny, luźny strój oraz skarpetki, ponieważ na matę wchodzimy bez butów. Przed sesją nie należy pić mocnej kawy, ani nie jeść zbyt ciężkiego posiłku. Raczej coś lekkiego, aby nie czuć głodu.

KOSZT SESJI: 450 zł netto/osoby

PROWADZĄCA:
Dorota Mrówka – nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu. Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Prowadzi warsztaty medytacji świeckiej. Jest autorką książek poświęconych technikom uważności, medytacji, praktykom oddechowym i relaksacyjnym. Od 2019 roku posiada uprawnienia naturoterapeuty (kod zawodu 323009).

warsztaty rozwoju duchowego, medytacja szkolenie, nauka medytacji, medytacja warsztaty wyjazdowe, warsztaty z medytacji, medytacja nauka, medytacja warsztaty, podstawy medytacji, medytacja podstawy, medytacja ćwiczenia, medytacja katowice, jak medytować, jak zacząć medytować, jak nauczyć się medytować, jak zacząć medytować w domu, jak medytować samemu, jak medytować w domu, jak poprawnie medytować, jak prawidłowo medytować, medytacja jak medytować, praktyka uważności, medytacja uważności, praktyka uważności dla początkujących, medytacja uwaznosci, praktyka mindfulness, panowanie nad emocjami, panowanie nad emocjami ćwiczenia, niepanowanie nad emocjami, panowanie nad gniewem ćwiczenia, panować nad emocjami, nauka panowania nad emocjami, jak trenować umysł, jak panować nad myślami, nie panować nad emocjami, jak się wyciszyć i zrelaksować, ćwiczenia oddechu, prawidłowe oddychanie ćwiczenia, techniki relaksacyjne na stres, sposoby relaksacji, techniki relaksacyjne, treningi relaksacyjne, relaksacja oddechowa