Warsztat „Autoterapia. Jak odbudować poczucie własnej wartości?” Warszawa, 10.06.br.


 

 

Warsztat z cyklu AUTOTERAPIA
„Jak odbudować poczucie własnej wartości?”

prowadzi:
Jarosław Gibas

miejsce:
Centrum Biznesowo – Konferencyjne „Ogrodowa 58”
ul. Ogrodowa 58
Warszawa
sala „VIP”

czas:
10 czerwca 2023
godz. 11.00 – 14.15

 

Cykl Autoterapia składa się z kilku trzygodzinnych warsztatów dedykowanych zdobyciu umiejętności oraz narzędzi samodzielnego rozwiązywania problemów, których źródłem zazwyczaj są zakorzenione w naszej przeszłości (głównie dzieciństwie) nawyki mentalne oraz behawioralne. To rodzaj nabytych lub wykształconych programów, które na różnym etapie naszego życie odzwierciedlali reaktywną potrzebę ochrony pochodzącą z mechanizmów obronnych, którą stosowaliśmy do obsługi bieżących, zazwyczaj traumatycznych lub dyskomfortowych sytuacji, zdarzeń czy interakcji z innymi.

Większość z nich charakteryzuje się tym, że o ile były uzasadnione i często skuteczne we wczesnych etapach naszego życie, o tyle kiedy źródłowe sytuacje czy konteksty środowiskowe już nas nie dotyczą, nadal automatycznie się nimi posługujemy, co w większości przypadków uprzykrza czy utrudnia nam życie. Te nieaktualne strategie często pozostają ukryte w naszej nieświadomości, działają z zaskoczenia często wywołując nieracjonalne zachowania, które nie przystają do naszej obecne rzeczywistości.

Rolą warsztatów Autoterapia jest po pierwsze wykształcenie umiejętności uświadamianie sobie tych często automatycznych i nawykowych zachowań oraz zdobycie skutecznych narzędzi do samodzielnej pracy mającej na celu ich eliminację lub też na tyle osłabienie ich siły, by przestały odgrywać znaczącą rolę w naszym dorosłym życiu.

 

Koszt uczestnictwa:
497 zł

Harmonogram promocji
10-  16 maja cena 297 zł
17 – 23 maja cena 347 zł
24 – 30 maja cena 397 zł
31 maja – 6 czerwca cena 447 zł
6 – 10 czerwca cena 497 zł

*

INFORMACJE:
biuro@fundacjahs.org
tel. 607168 262

*

Pozostałe  szkolenia z cyklu AUTOTERAPIA: 
Jak uzdrowić relacje?
Jak uporać się z przeszłością?