prowadzi:
Jarosław Gibas
miejsce:
Centrum Biznesowo – Konferencyjne „Ogrodowa 58”
ul. Ogrodowa 58
Warszawa
sala „VIP”
czas:
14.12.2024
godz. 11.00 – 14.15
Warsztat ten poświęcony jest zarówno temu, w jaki sposób zadbać u siebie o odpowiednie poczucie własnej wartości, jak pozbyć się mentalnych wdruków z przeszłości, które powodują jej obniżenie, ale również temu, w jaki sposób zadbać o zdrowy poziom poczucia własnej wartości u innych – tych, z którymi łączą nas więzy rodzinne, relacje służbowe lub towarzyskie. Należy pamiętać, że to, w jaki sposób komunikujemy się z innymi, ma wielką moc wspierania lub obniżania poczucia własnej wartości. Dlatego tak ważne jest, aby uświadomić sobie, jak ważne są pierwsze etapy naszego życia dla formowania zdrowego poziomu poczucia własnej wartości. Ale doświadczenia trudnego dzieciństwa nie muszą decydować o naszej samoocenie przez całe nasze życie. Można to zmienić. Warsztat Autoterapia. Jak odbudować poczucie własnej wartości? skupia się na konkretnych narzędziach i ćwiczeniach, dzięki którym możemy przywrócić naszej samoocena właściwe proporcje i pozbyć się raz na zawsze tego, co usiłuje nam odebrać wewnętrzną siłę.
Cykl Autoterapia składa się z trzech tematycznych warsztatów dedykowanych zdobyciu umiejętności oraz narzędzi samodzielnego rozwiązywania problemów, których źródłem zazwyczaj są zakorzenione w naszej przeszłości (głównie dzieciństwie) nawyki mentalne oraz behawioralne. To rodzaj nabytych lub wykształconych programów, które na różnym etapie naszego życie odzwierciedlali reaktywną potrzebę ochrony pochodzącą z mechanizmów obronnych, którą stosowaliśmy do obsługi bieżących, zazwyczaj traumatycznych lub dyskomfortowych sytuacji, zdarzeń czy interakcji z innymi.
Większość z nich charakteryzuje się tym, że o ile były uzasadnione i często skuteczne we wczesnych etapach naszego życie, o tyle kiedy źródłowe sytuacje czy konteksty środowiskowe już nas nie dotyczą, nadal automatycznie się nimi posługujemy, co w większości przypadków uprzykrza czy utrudnia nam życie. Te nieaktualne strategie często pozostają ukryte w naszej nieświadomości, działają z zaskoczenia często wywołując nieracjonalne zachowania, które nie przystają do naszej obecne rzeczywistości.
Rolą warsztatów jest uświadamianie automatycznych i nawykowych zachowań oraz zdobycie skutecznych narzędzi do samodzielnej pracy mającej na celu ich eliminację lub też na tyle osłabienie ich siły, by przestały odgrywać znaczącą rolę w naszym dorosłym życiu.
Koszt uczestnictwa:
cena regularna: 494 zł
*
WYKUP UDZIAŁ W PROMOCYJNEJ CENIE:
do 9 listopada – 296 zł
od 10 listopada do 30 listopada – 395 zł
od 1 grudnia do 14 grudnia – 494 zł
*
INFORMACJE:
biuro@fundacjahs.org
tel. 607168 262
*
Pozostałe szkolenia z cyklu AUTOTERAPIA:
Jak uzdrowić relacje?
Jak uporać się z przeszłością?
*
*
akceptacja, apercepcja, autodiagnoza, autoterapia, emocje, emocjonalne wyczerpanie, gniew, instrukcja warunkowa, inteligencja emocjonalna, jarosław gibas, warsztat praktyczny, lęk, lęk przed odrzuceniem, naprawianie relacji, narzędzia terapeutyczne, niepokój, pierwotna rana, poczucie własnej wartości, pokonywanie lęku, potrzeba akceptacji, praca z traumą, trauma z dzieciństwa, programowanie lingwistyczne, przekonania, praca z przekonaniami, zmiana przekonań, psychologia, psychologia transpersonalna, relacje, repercepcja, rola ofiary, role społeczne, rozczarowanie, rozwiązywanie problemów, samopomoc psychologiczna, sesja terapeutyczna, socjologia, stres, style przywiązania, traumy międzypokoleniowe, trudne dzieciństwo, wychodzenie z lęku, zamartwianie się, zarządzanie emocjami, świadomość, żal, nawyki, nawyki emocjonalne, deformowanie nawyków, zmiana nawyków, praca z nawykami, praca ze świadomością, uważność, obecność, mindfulness, autonomia emocjonalna, szacunek, empatia, współczucie, radzenie sobie ze stresem, radzenie sobie z relacjami, budowanie relacji, jak sobie radzić z konfliktami, zażegnywanie konfliktów, rozbrajanie konfliktów, zrozumienie siebie, diagnozowanie siebie, terapia, terapia własna, uzdrowienie, uwolnienie, wyzwolenie, akceptacja siebie, akceptacja niedoskonałości, spojrzenie na siebie, dystans do siebie, dystans do swoich problemów, uzdrowienie emocjonalne, praca z zaburzeniami, świadoma osobowość, świadomość osobowości, cechy wrodzone, cechy nabyte, dziedziczenie traumy, dziedziczenie problemów, dziedziczenie lęku, dziedziczenie niepokoju, samouzdrowienie, uwolnienie od lęku, uwolnienie od niepokoju, samowspółczucie, wybaczenie sobie, pokochanie siebie, radzenie sobie z myślami, radzenie sobie z przeszłością, ignorancja emocjonalna, deficyty emocjonalne, trudne emocje, szkolenia Jarosław Gibas