Warsztat “Autoterapia. Jak uporać się z przeszłością?” Londyn, 23.09.br.


 

 

 

Warsztat z cyklu AUTOTERAPIA
“Jak uporać się z przeszłością?”

prowadzi:
Jarosław Gibas

miejsce:
Polish Social and Cultural Association
238-246 King Street
Londyn

czas:
 23 września 2023
godz. 11.00 – 14.1

 

 

Cykl Autoterapia składa się z trzech tematycznych warsztatów dedykowanych zdobyciu umiejętności oraz narzędzi samodzielnego rozwiązywania problemów, których źródłem zazwyczaj są zakorzenione w naszej przeszłości (głównie dzieciństwie) nawyki mentalne oraz behawioralne. To rodzaj nabytych lub wykształconych programów, które na różnym etapie naszego życie odzwierciedlali reaktywną potrzebę ochrony pochodzącą z mechanizmów obronnych, którą stosowaliśmy do obsługi bieżących, zazwyczaj traumatycznych lub dyskomfortowych sytuacji, zdarzeń czy interakcji z innymi.

Większość z nich charakteryzuje się tym, że o ile były uzasadnione i często skuteczne we wczesnych etapach naszego życie, o tyle kiedy źródłowe sytuacje czy konteksty środowiskowe już nas nie dotyczą, nadal automatycznie się nimi posługujemy, co w większości przypadków uprzykrza czy utrudnia nam życie. Te nieaktualne strategie często pozostają ukryte w naszej nieświadomości, działają z zaskoczenia często wywołując nieracjonalne zachowania, które nie przystają do naszej obecne rzeczywistości.

Rolą warsztatów jest uświadamianie automatycznych i nawykowych zachowań oraz zdobycie skutecznych narzędzi do samodzielnej pracy mającej na celu ich eliminację lub też na tyle osłabienie ich siły, by przestały odgrywać znaczącą rolę w naszym dorosłym życiu.

*

Koszt uczestnictwa:

120 £

 

ORGANIZATOR:
Forum Academy
tel. +44 7758105077
e-mail: info@akademiasamorozwoju.com

płatności, zapisy, szczegóły na stronie organizatora: https://www.akademiasamorozwoju.com/

*

Kolejne szkolenia z cyklu AUTOTERAPIA:

Jak uzdrowić relacje?

Jak odbudować poczucie własnej wartości?